Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Nocne zderzenie renaulta z volvo na węźle Świdnik

Minionej nocy, na węźle Świdnik, po raz kolejny doszło do zderzenia pojazdów. Tym razem na szczęście obyło się bez poszkodowanych.

Do zdarzenia doszło około godziny 3 w nocy z czwartku na piątek. W Krępcu w powiecie świdnickim zderzyły się dwa samochody osobowe: renault i volvo. Jak nas poinformowano, kierująca renault kobieta, jechała od strony miejscowości Janówek w kierunku Lublina. Z kolei volvo zjeżdżało z wiaduktu, poruszając się w kierunku Świdnika.

W wyniku wymuszenia pierwszeństwa przejazdu, renault uderzył w bok volvo.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe, policja i Służba Drogowa. Na szczęście okazało się, że nikt z podróżujących pojazdami nie doznał poważniejszych obrażeń ciała.

(fot. nadesłane)
2015-10-31 00:39:10

6 komentarzy

  1. Jeżeli nic się nie stało to czyli józek chrystus ich kocha.

  2. I juz zarobione na zime. Dobre strzały.

  3. Grabarz dyżurny (24h)

    No cóż, szkoda, że nie okazali większej determinacji do rozstania się z tym światem – tez mam rodzinę na utrzymaniu

  4. Tylko renault szkoda – niestety jednego vel satisa mniej

  5. Nikomu nic się nie stało bo uderzyli się liderzy, nie ma bezpieczniejszych aut niż Volvo i Renault testy tego dowodzą i jak widać bez ściemy nie to co inny producenci… Tak czy inaczej jak dla mnie oba auta na szrot, po naprawie to już nie będzie to samo i następnym razem już może nie zadziałać strefa zgniotu tak jak powinna… fakt Vel-a szkoda i tak ich mało a fajne i komfortowe autko.