Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Nocne zderzenie opla z sarną na drodze krajowej nr 19 (zdjęcia)

W nocy z soboty na niedzielę na drodze krajowej nr 19 doszło do zderzenia pojazdu osobowego z sarną. Przez kilkadziesiąt minut występowały utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę w miejscowości Zemborzyce Tereszyńskie na drodze krajowej nr 19. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu pojazdu osobowego z dzikim zwierzęciem.

Jak się okazało na miejscu, kierująca pojazdem marki Opel zderzyła się z koziołkiem sarny, który nagle wtargnął na jezdnię. Siła zderzenia była tak duża, że pojazd uległ znacznemu uszkodzeniu.

Kierująca pojazdem została przebadana na miejscu zdarzenia, na szczęście nie odniosła groźnych obrażeń ciała. Przez kilkadziesiąt minut w rejonie kolizji występowały utrudnienia z przejazdem.

(fot. Pomoc Drogowa BŁASZCZYK Niedrzwica Duża)

13 komentarzy

  1. Szkoda zwierza. Kierowajec znalazl sie jego drodze migracji, nie zachował ostroznosci i taki efekt.

    • sam wyemigruj. widziales kiedys takie zdarzenie na wlasne oczy z 1 osoby? wiesz jak szybko i nieprzedwidywanie potrafia sie porusszac albo wyleciec zza nasypu, zza krzaka ? sarny do odstrzalu – popieram takie akcje. tylko jakoś nie ma petycji na odstrzał a są przeciwko – głupi ludzie… zmądrzeją jak się sami wpakują… , i siatki przy lasach 2,2m. a kierowcy starych opli, zainwestujcie w auta z lepszym oswietleniem dla wlasnego bezpieczenstwa jak chcecie śmigac międzymiastiwymi ;p