Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Nietrzeźwy pieszy potrącony przez volkswagena

W minioną sobotę w miejscowości Luchów Dolny doszło do wypadku drogowego z udziałem pieszego. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony od szpitala.

Do zdarzenia doszło w sobotę przed północą w miejscowości Luchów Dolny w powiecie biłgorajskim. Policjanci pracujący na miejscu wypadku ustalili wstępnie, że 39-letni mieszkaniec gminy Tarnogród wszedł na jezdnię wprost przed nadjeżdżający pojazd.

Kierująca volkswagenem 24-latka nie zdążyła wyhamować i doszło do potrącenia pieszego. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, który przewiózł mężczyznę do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Jak się okazało, 39-latek w chwili wypadku był nietrzeźwy, miał prawie dwa i pół promila alkoholu w organizmie. Kierująca pojazdem była trzeźwa. Podczas kontroli kobieta nie posiadała przy sobie prawa jazdy.

W miejscu, gdzie doszło do zdarzenia drogowego wyznaczony jest chodnik dla pieszych. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności wypadku.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

5 komentarzy

  1. Został przewieziony OD Szpitala czyli gdzie.

  2. Jeśli miała DO to w czym okoliczność? Mogą sprawdzić punkty a PJ już nie? Wycofajcie durny przepis o maniu PJ, DO lub paszport wystarczy.

  3. Franiu !!!!! Komentuj mi tu zaraz, pieszy został znowu potrącony przez kierowcę kretyna.

  4. Z treści artykułu wynika, że kierująca jechała prawidłowo. Porównywanie jej z kretynami lub raczej bandytami, którzy nie rozróżniają świateł, wymijają/wyprzedzają przed przejściem, przekraczają dopuszczalną/bezpieczną prędkość lub w inny sposób łamią przepisy – w mojej ocenie – jej uwłacza.
    Podobnie jak ofiarom tych kretynów/bandytów uwłacza porównywanie ich z nieostrożnym pijaczyną.