690 680 960

Nieproszony przyszedł na imprezę z maczetą. Wyprowadzili go policjanci

W miniona sobotę na jedną z imprez w Puławach przyszedł nieproszony gość. Mężczyzna wybił maczetą szybę w drzwiach lokalu i wszedł do środka. Interweniowali policjanci, którzy zatrzymali awanturnika.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę w jednym z lokali w Puławach. Policjanci otrzymali informację, że nieznany mężczyzna wybił maczetą szybę w drzwiach lokalu i wszedł do środka, a następnie zaczął się awanturować.

– Policjanci błyskawicznie dotarli na miejsce. Jak wynikało z relacji zgłaszającego, do lokalu gdzie odbywała się impreza zamknięta przyszedł mężczyzna, który maczetą wybił szybę w drzwiach, a następnie zaczął się awanturować z gośćmi. Trudno było zrozumieć, o co mu chodzi, bowiem był kompletnie pijany. Niemniej jednak uczestnicy imprezy obawiali się o swoje bezpieczeństwo – informuje mł.asp. Ewa Rejn-Kozak z puławskiej Policji.

Mundurowi zatrzymali mężczyznę i odebrali mu niebezpieczny przedmiot. 33-letni awanturnik został przewieziony do komendy. Tam okazało się, że miał 3 promile alkoholu w organizmie.

– Po wytrzeźwieniu puławianin został ukarany mandatem karnym za zakłócenie porządku publicznego. Musi się liczyć także z karą za wybicie szyby, w tej sprawie zostanie przeciwko niemu skierowany wniosek do sądu. Nie potrafił logicznie wytłumaczyć co nim powodowało. Zasugerował jedynie, że to wszystko z powodu zazdrości – wyjaśnia mł.asp. Ewa Rejn-Kozak.

2017-08-29 08:12:34
(fot. Policja Puławy)

6 komentarzy

 1. czasami nie rozumiem naszego prawa, gość wchodzi z maczeta gdzie pewnie nie jedna osoba tam się obsrala a na koniec dostaje tylko mandat karny .. I to ma sprawić że więcej tak nie zrobi ?? nie winie policji tylko prawo które jest śmieszne wobec takich psycholi a alkohol nie jest żadnym wytłumaczeniem

  • Po socjalistyczny dziad

   W bardziej cywilizowanym Państwie, gdzie bardziej sznuje się prawo własności i prawo do obrony koniecznej, właściciel miałby prawo posiadać broń i odstrzelić takiego ćwoka bez zastanawiania się czy jest on tylko naćpany, czy najarany, czy „aż : pijany.
   A u nas gdyby takiemu ktoś mordę obił to posadzili by go prędzej niż takiego z maczetą

 2. …życie ostre jak maczeta…

 3. Specjalista od pokazywania gestu Pana Kozakiewicza

  Do mnie jakby tak se przez szybę wszedł, to gołymi rencyma sprawiłbym, ze chociaż przez inne okno, ale i przez szybę by „wyszedł”.
  A potem wezwałbym policję i grabarza.

 4. Ach ci muzułmanie…

 5. Widocznie założyli że jak z maczetą to pewnie pokojowo nastawiony „imigrant” 😀 A swoją drogą kilka lat temu dostałem mandat za posiadanie 12 cm ostrza, wracając z ryb zapomniałem odczepić od paska i został pod bluzą.Zarobiłem 2 stówki i próbowali skonfiskować sprzęt ale nie dałem się oskubać z oryginalnego Solingena a tu kolo lata naprany z kosą po kolana i dostaje to samo .

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Zasmakuj w Tradycji w Bychawie
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska