690 680 960

Niemce: Wyprzedzał motocyklem ciąg aut. Uderzył w znak na wysepce

We wtorek rano w Niemcach na drodze krajowej nr 19 doszło do wypadku z udziałem motocyklisty. Kierujący jednośladem trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 8 w Niemcach na drodze krajowej nr 19 Lublin – Lubartów. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki mężczyzna kierujący motocyklem, jadąc w kierunku Lublina wyprzedzał ciąg aut. W pewnym momencie wjechał na obszar jezdni wyłączony z ruchu i uderzył w znak.

Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe, straż pożarna i policja. Motocyklista z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Mężczyzna był przytomny.

Funkcjonariusze lubelskiej drogówki ustalają dokładne okoliczności wypadku. W rejonie zdarzenia występują duże utrudnienia w ruchu. Policja przepuszcza pojazdy wahadłowo.

IMG_20160809_085446

IMG_20160809_085511

2016-08-09 09:09:46
(fot. lublin112.pl)

50 komentarzy

 1. Moje pytanie brzmi… skoro tyle osób komentujących tutaj widziało zdarzenie, to czy ktoś łaskawie się zatrzymał chociażby zapytać czy wszystko wporządku ?? nie mówię już o tym żeby pomóc wstać, właśnie ściągnąć moto na bok ? zapewne nie.. bo w tym wyścigu szczurów każdy gada „ohhh straciłem mój cenny czas” a wszystko co widzicie to koniec własnej maski w puszce…

  • Ty się sam zastanów nad sobą i tym oto tu przypadkiem.Wjechał w teren zabudowany,mógł grzecznie jechać za innymi pojazdami a potem dać w piz.e.W Niemcach jest dużo przejść dla pieszych po których przechodzą starsze osoby i nierozgarnięte dzieciaki.Los tak chciał że to znak do zatrzymał .Idiota mógł sobie odpuścić.Życzę szybkiego powrotu do zdrowia i więcej rozwagi na drodze.

   • Ile znasz przypadków potrąceń pieszych przez motocykl?

    • 100 m od mojego domu rozpędzony motocyklista zabił kobietę na pasach. Mało? Moim zdaniem za dużo.

    • Moja ciotka została potrącona na pasach wiele lat temu. Złamanie otwarte nogi i nigdy nie wróciła do pracy ani do sprawności. Jeszcze coś?

  • Wyścig szczurów powiadasz w odniesieniu do stojących w korku kierowców? Zwróć jednak uwagę, że uwagi kierujesz nie pod ten adres. Wszak to kierowcy jechali powoli do przodu, a to motocyklista się śpieszył i… ich wyprzedzał… Jak myślisz jakie znaki poziome są w tym miejscu na ulicy (widać je na zdjęciach)? Tak, linia ciągła, którą przekroczył – ponieważ ulica w tym miejscu jest wąska. Do tego kilkanaście metrów przed słupkiem znajduje się tzw. wysepka, czyli cześć drogi wyłączona z ruchu. Ponieważ uderzył w stojący na ŚRODKU PRZEJŚCIA DLA PIESZYCH słupek, zamierzał/kontynuował wyprzedzanie na tym PRZEJŚCIU – robił to z pełną premedytacją. Przykro mi ale mi go nie szkoda, bo jego zachowanie jest przejawem bandytyzmu drogowego. I wolę żeby taki misiu uderzył w słupek na przejściu niż w pieszego…

  • jak jest poszkodowany nie wolno ruszac pojazdu biorącego udział w wypadku!!! A po drugie moż e wystarczy jak jeden stanie i wezwie słuzby ratunkowo-porzadkowe

 2. większość motocyklistów to kretyny, więc okoliczności wypadku mnie nie dziwią

 3. To kaskadery je……e !!!!.

 4. Sam jeżdżę motocyklem ale niestety HENIEK ma rację!!!! 🙁

 5. Ale motorki zawsze tak jeżdżą podkreslam zawsze nie ma co się dziwic że takie efekty nikt ich nie karze ani nie ściga .Jeżdżę regularnie tą trasą i zawsze jakis de… motorek się wpieprza na trzeciego , wczoraj wyprzedził mnie bo mam to w d..,. i zawsze im zjeżdżam ale bujał się właśnie przed Niemcami bo gościu z poczty polskiej go nie przepuścił to mało sie nie psrał na ciągłej linii wisiał non-stop i tak mnie się wydawało że o mało w te wysepki nie przyp.. Także to normalka tylko szkoda ludzi na tych motorkach bo młode i chyba gupie.

 6. brawo, i bardzo dobrze, czekamy na replay w wykonaniu tego cyklisty

 7. Kretyn powinien dostać mandat na podstawie zeznań świadków – skoro wyprzedzał prawidłowo jadące pojazdy (wg oświadczeń kierowców) tzn. że przekroczył dozwoloną prędkość. Tym samym podstawa do ukarania jest ewidentna. A przyłoić w wysepkę cisnąc 70/h to już śmiech na sali. Też jeżdżę bikami ale sorry – nie każdy powinien – jak widać na załączonych obrazkach.

Kursy walut

 • USD 4.4492zł -0.93%
 • GBP 5.461zł 0.08%
 • EUR 4.685zł -0.09%
 • CHF 4.7576zł -0.01%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

32 Mikołajki Folkowe w Lubelskiej Chatce Żaka 8-11.12.2022 [PROGRAM]
Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!