Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Nielegalny hazard, pięć maszyn do gier i zatrzymana jedna osoba

Policjanci z Puław wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celno-Skarbowego zabezpieczyli na terenie miasta pięć automatów służących do prowadzenia nielegalnych gier hazardowych. Zatrzymana została 47-letnia kobieta, która już usłyszała zarzuty w tej sprawie i została przesłuchana.

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą KPP w Puławach wspólnie z funkcjonariuszami Lubelskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Lublinie weszli do lokalu na terenie Puław. Mundurowi ustalili, że od jakiegoś czasu prowadzone są tam gry hazardowe bez wymaganej koncesji lub zezwolenia.

– Podczas przeszukania funkcjonariusze zabezpieczyli 5 automatów służących do prowadzenia gier hazardowych bez wymaganego zezwolenia. Na miejscu została zatrzymana 47-letnia kobieta. Po wykonaniu czynności procesowych w sprawie, policjanci przedstawili 47-latce zarzuty i ją przesłuchali. Będzie odpowiadać na postawie przepisów karno-skarbowych – informuje komisarz Ewa Rejn-Kozak z puławskiej Policji.

Zgodnie z ustawą o grach hazardowych automaty do gier mogą być udostępniane wyłącznie w kasynach, na których prowadzenie wymagana jest koncesja. Za nielegalne prowadzenie tego typu działalności grozi kara grzywny oraz do 3 lat pozbawienia wolności.

3 komentarze

  1. W Fajsławicach nadal działają 20 metrów od milicji.

  2. A na giełdzie w Elizówce nadal w tym samym, oficjalnie zamkniętym, boksie?

  3. Musiała zapomnieć o przelewie po prostu. Przecież to z kilometra widać gdzie są takie miejsca a mimo to działają kopę lat xD
    Kolega @ja tylko pytam też dobrze mówi, już co najmniej z 8 lat działa ten box i niby nikt tego nie widzi? XD

Dodaj komentarz

Z kraju