690 680 960

Nielegalny hazard na terenie powiatu ryckiego

Funkcjonariusze lubelskiej Służby Celno-Skarbowej zarekwirowali pięć automatów do urządzania nielegalnych gier hazardowych. Urządzenia znajdowały się w lokalach na terenie powiatu ryckiego.

Funkcjonariusze lubelskiej Służby Celno-Skarbowej, podczas działań mających na celu zwalczanie nielegalnego hazardu, skontrolowali wytypowane lokale w powiecie ryckim.

W punkcie zlokalizowanym w Dęblinie funkcjonariusze ujawnili 5 automatów do gier hazardowych. Oprócz automatów zabezpieczyli też pieniądze służące do wypłaty wygranych – w kwocie ponad 8 tys. złotych, klucze do kasowania punktów na automatach oraz dokumentację dotyczącą urządzanych gier.

Funkcjonariusze sprawdzają również, kto jest odpowiedzialny za organizowanie hazardu. Za nielegalne prowadzenie tego typu działalności grozi wysoka grzywna, a nawet kara pozbawienia wolności do 3 lat.

(fot. KAS)

4 komentarze

  1. A u nas nielegalny hazard przy ul.Lotniczej ma się dobrze. Pani tam pracująca ma brata w izbie celnej. Także pani Małgosia jest informowana kiedy nalot ma być. Istną kpiny od tylu lat.

  2. Gdyby nie automaty to moja rodzina nie miałaby co do garnka włożyć.

  3. Romek. Pewnie nieźle umoczyłeś i teraz uprzejmie donosisz. Fuj.

Kursy walut

  • USD 4.3467zł -0.57%
  • GBP 5.3385zł -0.33%
  • EUR 4.6888zł -0.2%
  • CHF 4.7154zł -0.03%

Polub nas