Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Nielegalne automaty do gier w Lublinie. Zabezpieczono pięć urządzeń

Lubelscy policjanci w trakcie wspólnej akcji z funkcjonariuszami Służby Celno-Skarbowej zabezpieczyli pięć urządzeń do prowadzenia gier hazardowych. W sprawie zatrzymany został i usłyszał zarzuty 43-latek.

Policjanci z IV komisariatu oraz wydziału zajmującego się przestępczością gospodarczą KMP w Lublinie wspólnie z funkcjonariuszami Działu Kontroli Celno-Skarbowej Rynku w Lublinie w sobotę weszli do lokalu przy ulicy Głębokiej. Z ustaleń mundurowych wynikało, że prowadzone były tam gry hazardowe bez wymaganej koncesji lub zezwolenia.

– Podczas przeszukania funkcjonariusze zabezpieczyli 5 automatów służących do prowadzenia gier hazardowych bez wymaganego zezwolenia. Szacowana wartość zabezpieczonych urządzeń to około 60 tysięcy złotych. W sprawie zatrzymany został 43-latek, który miał prowadzić nielegalne gry hazardowe – relacjonuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzuty z kodeksu karno-skarbowego. Zgodnie z ustawą o grach hazardowych automaty do gier mogą być udostępniane wyłącznie w kasynach, na których prowadzenie wymagana jest koncesja. Za nielegalne prowadzenie tego typu działalności grozi kara grzywny oraz do 3 lat pozbawienia wolności.

6 komentarzy

 1. kierowcadyliżansu

  Vis a vis przystanku „Romera – Kościół 01” może by wpadli sprawdzić jak można podłączyć kuchenkę gazową do automatu 😉

  • A gdzie dokładniej? Potrzebuję premi jak najszypciej.

   • Dziadunio z Willolowa

    To podzwoń po ogłoszeniach pań do towarzystwa, ustal adresy i zatrzymaj właścicieli mieszkań z paragrafu o czerpaniu korzyści z cudzego nierzą du. Albo leć pod Novą, zatrzymaj handlarzy fajkami bez banderoli, i najemców/właścicieli bud na targowisku za współudział, bo oni im te fajki przechowują. Tylko że wtedy zamiast premii dostaniesz wypowiedzenie, a może i dyscyplinarkę, wszak na każdego coś mają uczynni koledzy… Bezpieczniej pójść na Ruską, wypisać parę mandatów babciom handlującym na chodniku szczypiorkiem.

 2. A czy w lubartowie dojeżdżając ulica Słowackiego do lipowej po prawej stronie za przystankiem jest taka buda po cukierni obita płytami od środka ale to chyba takie same miejsce jak w artykule bo niby po co jedyny szyld jaki się świeci to trzy 7 .

 3. W Fajsławicach też są

 4. nie wszystkich ruszą . tylko tych co im nie płacą

Dodaj komentarz

Z kraju