690 680 960

Nielegalne automaty do gier hazardowych zarekwirowane, zatrzymano dwie kobiety (zdjęcia)

W ubiegłym tygodniu łukowscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celno-Skarbowego w Białej Podlaskiej ujawnili w jednym z lokali na terenie Łukowa urządzenia do gier hazardowych.

Na miejscu funkcjonariusze potwierdzili posiadane informacje. W lokalu zainstalowane były 4 automaty służące do prowadzenia gier hazardowych bez wymaganej koncesji lub zezwolenia.

Mundurowi zabezpieczyli urządzenia i zatrzymali 2 kobiety. Dodatkowo policjanci zabezpieczyli też w nielegalnym salonie gier prawie czternaście tysięcy złotych. Kolejne cztery automaty do gier hazardowych funkcjonariusze zabezpieczyli na terenie jednej z łukowskich posesji. Tam automaty zamontowane były w przyczepie kempingowej.

Zgodnie z ustawą o grach hazardowych automaty do gier mogą być udostępniane wyłącznie w kasynach, na których prowadzenie wymagana jest koncesja. Za nielegalne prowadzenie tego typu działalności grozi kara grzywny oraz do 3 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Łuków)

4 komentarze

  1. grażyny biznesu

  2. Znalazły sposób na inflację..to im zawineli grajdołek😜 Państwo nie lubi konkurencji😜

  3. Kurde a jak to jest,ze np. na Braci Wieniawskich cały czas jest sobie taka budka i nikt z tym nic nie robi🤔?Policja wzrok traci w tamtym miejscu czy jak?

Kursy walut

  • USD 4.3467zł -0.57%
  • GBP 5.3385zł -0.33%
  • EUR 4.6888zł -0.2%
  • CHF 4.7154zł -0.03%

Polub nas