Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Nielegalna uprawa konopi indyjskich w pobliżu cmentarza

Policjanci z Hrubieszowa ujawnili i zlikwidowali plantację konopi indyjskich. Trwa ustalanie właściciela narkotycznych roślin.

Kryminalni z Hrubieszowa uzyskali informację, że na terenie gminy Mircze może znajdować się nielegalna plantacja konopi indyjskich.

Jak się okazało na polu uprawnym pomiędzy inną roślinnością mundurowi ujawnili krzaki nielegalnych roślin. Funkcjonariusze zlikwidowali plantację, która znajdowała się w okolicy starego cmentarza.

Mundurowi zabezpieczyli łącznie ponad 700 krzaków konopi.

Policjanci są na tropie właściciela nielegalnej plantacji. Za powyższe przestępstwo grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

68-133309

68-133310

2018-08-24 15:27:47
(fot. Policja Hrubieszów)

10 komentarzy

 1. bardzo kreatywnie…

 2. Jakies pole pełno chwastów i samosieja…a policja bedzie ustalać właściciela plantacji….żal d…e ściska jak sie czyta takie informacje

 3. Najlepszy do jedzenia jest olej konopny. Można nim polać śledzia albo cebulkę. Mniam Mniam.

 4. sami tego nie znalezli, jakis frajer poyebal

 5. icosietakpatrzysz

  No sorry bardzo chciałbym założyć legalna plantacje ale procedury nie do przejścia

 6. Dobre- 8 lat za posadzenie chwasta w chwastach. Pudle na tropie. Interpol w akcji

 7. i sie okaze, ze to nasze zwykle, nie jakies indyjskie…

 8. Bo lepiej usuwać i karać ludzi, a do leczenia sprowadzać gotowe produkty zagraniczne… jak świat światem konopie działały na ludzi zdrowotnie. W tej chwili przemysły farmaceutyczne zbijają niezłą kasę przez zakaz upraw konopii czy też jakiekolwiek posiadanie przy sobie maryśki. Wiele więcej osób przeżyłoby pokonując takie choroby jak m.in rak. Olej z konopii pomaga również przy schorzeniach neurologicznych np padaczka. Gdyby było to takie niebezpieczne i narkotyczne nie sprzedawanoby wyrobów z tych że roślinek legalnie w sklepach zielarskich. Są one jednak sprowadzane przez co koszt 10ml to 120-260zł w zależności od firmy i zawartości procentowej. Czy nie można pomóc chorym i te „nielegalne plantacje” zamienić w polskie produkcje leków??

  • Ty przestań palić to gawno bo masz już całkiem niezle odloty. Jak zalegalizują to szybciej się przekręcisz. Chcesz tego?

 9. przecież widać że to dzikie i niczyje.