Wtorek, 05 marca 202405/03/2024
690 680 960
690 680 960

Po niedzieli rusza przebudowa ul. Balladyny. Wprowadzona zostanie czasowa organizacja ruchu

W środę 18 lipca rozpoczną się prace przy rozbudowie ulicy Balladyny, na odcinku od ul. T. Zana do ul. Wileńskiej. Na czas remontu zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu.

Zarząd Dróg i Mostów w Lublinie, informuje, że Wykonawca zadania „Rozbudowa ulicy Balladyny w Lublinie na odcinku od ul. T. Zana do ul. Wileńskiej” z dniem 18 lipca rozpocznie prace przy realizacji wspomnianego zadania. Roboty rozpoczną się od ul. Zana, gdzie wprowadzone zostanie zamknięcie ulicy na odcinku ok. 100 m, które wraz z postępem prac będzie przestawiane. Zapewniony zostanie dojazd do posesji.

Zakres prac obejmie rozbiórkę istniejących nawierzchni jezdni, zjazdów, zatok postojowych i chodników, a także wycinkę drzew i krzewów.

Następnie prace obejmą przebudowę sieci kanalizacji deszczowej, oświetlenia drogowego, a także sieci kanalizacji sanitarnej, wodociągowej, energetycznych i sieci teletechnicznych. Pojawią się nowe krawężniki oraz obrzeża betonowych. Na koniec zostanie wykonana nowa nawierzchnia jezdni, zatok postojowych, zjazdów oraz chodników. Zgodnie z wymogami, inwestycja ma zostać zakończona do 14 grudnia.

Przebudowę wykona Komunalne Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. w Lublinie. Wartość umowy opiewa na kwotę 6 211 411,77 zł.

2018-07-13 07:35:37
(fot. Google Street View)

22 komentarze

 1. Gdzie jest Harry?

 2. Kołoprzyjaciółproboszcza

  My mieszkańcy Balladyny protestujemy przeciw przebudowie tej ulicy. Po przebudowie kierowcy zaczną jeździć szybko i życie mieszkańców stanie się koszmarem.Nie chcemy słuchać ryku silników szybkich i wściekłych którzy na równej nawierzchni będą testować swoje bmw.

  • nie bój nic, co dziesięć metrów będzie leżał garb zwalniający to chłopaki nie pochulają

  • Mówcie w swoim imieniu a nie mieszkańców, ja tam chcę remontu i wymiany krzywej i pozapadanej trylinki na chodnikach i przed garażem 🙂

  • Zakres prac obejmie również wykonanie wilczych dołów, jam i kałuż o głębokości 3 metrów i długości BMW.

  • Mów za siebie ewentualnie przedstaw listę podpisanych pod tym bezsensownym postulatem

 3. Żelazowej Woli też zaczynają od dzisiaj robić.

 4. Jestem, jestem .Wreszcie będzie ,kilka lat monitowania do miasta wraz z administracją oś.Słowackiego .Ale zawsze znajdzie się baran któremu działalność społeczna nie w smak- prawda garry.

  • Nie, bo akurat dobrze się ubawiłem odpowiadając na Twój spam w komentarzach 🙂
   Niech tam Ci orają tą Twoją Balladyny i na zdrowie, wyżebrałes w końcu swoje poprzez swoje spamerskie metody które nie do końca są zgodne z prawem jak byś nie wiedział bystrzaku.

 5. Tyle kasy w błoto

 6. co chwila jest jakieś info: remont, przebudowa itp… a może Zarząd Dróg opublikuje ILE w granicach administracyjnych miasta jest „ulic” które z ulicą wspólną mają tylko nazwę??? Wszyscy płacą jednakowe podatki a jeden dojdzie i dojedzie do posesji bez problemu a drugi mieszka prawie jak w szczerym polu. Jak sucho tumany kurzu, jak popada błoto po kostki. ZENUA!

 7. Garry do garów ośla łąko- nie troluj tutaj.

 8. BędzieszMiałWydatek

  Nareszcie skończą się te durne komentarze

Z kraju

Polityka i społeczeństwo