Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

Niebezpieczny przewóz osób. Skodą na czerwonym (wideo)

Na szczęście zachowanie kierującego skodą, wykonującego przewóz osób, nie doprowadziło do zdarzenia drogowego. Jego wyczyn na jednym ze skrzyżowań w Lublinie zarejestrował nas Czytelnik.

Sytuacja drogowa miała miejsce w minioną sobotę wieczorem na skrzyżowaniu ul. Okopowej z ul. Chopina w Lublinie. Jak widać na nagraniu, kierowca niebieskiej skody, wykonujący przewóz osób, przejechał przez skrzyżowanie, ignorując wskazania sygnalizacji świetlnej.

Tego typu zachowanie na drodze mogło doprowadzić do przykrego w skutkach wypadku drogowego. Ignorowanie wskazań sygnalizacji jest jedną z głównych przyczyn zdarzeń drogowych w kraju.

W 2021 roku w Polsce doszło do 360 wypadków związanych z niestosowaniem się przez kierujących do sygnalizacji świetlnej. W wyniku tego 18 osób poniosło śmierć, a 471 osób zostało rannych. Nagranie ku przestrodze!

(fot. wideo nadesłane Piotr)

23 komentarze

 1. Drogie przewozy z aplikacji

  Boltissimo.
  B – buractwo
  O – olewanie
  L – Laicy
  T – tłumoki
  I – ignoranci
  S – szczeniaki
  S – szpanerzy
  I – imbecyle
  M – masakra
  O – odpowiedzialności BRAK. AMEN

  • Namnożyło się tych bolciarze jak grzybów po deszczu. Co drugi tam to jakiś amator bez pojęcia o prowadzeniu samochodu – osobiście nie korzystam ani nikt z moich najbliższych

  • Ale przynajmniej dużo taniej niż wycieczka krajoznawcza ze złotówą

 2. Przecież w Afryce nie ma świateł a on prawo jazdy robił na sawannie

Z kraju