Poniedziałek, 04 marca 202404/03/2024
690 680 960
690 680 960

Nie żyje mężczyzna przygnieciony przez ciągnik rolniczy (zdjęcia)

W czwartek w miejscowości Wisłowiec doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Nie żyje mężczyzna przygnieciony przez ciągnik rolniczy.

Do zdarzenia doszło w czwartek po południu w miejscowości Wisłowiec w powiecie zamojskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że kierujący ciągnikiem został przygnieciony przez ciągnik rolniczy.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, policja oraz zespół ratownictwa medycznego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący ciągnikiem rolniczym z podczepioną kosiarką rotacyjną jechał drogą powiatową. W pewnym momencie mężczyzna zjechał z jezdni, a następnie pojazd uderzył w skarpę i przewrócił się.

Na pomoc poszkodowanemu mężczyźnie ruszyli świadkowie zdarzenia, którzy za pomocą ciągnika postawili na koła przewrócony ciągnik i uwolnili mężczyznę spod przewróconego pojazdu. Przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego przystąpił do reanimacji 52-latka. Niestety nie udało mu się przywrócić funkcji życiowych i mężczyzna zmarł na miejscu zdarzenia.

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku. Przez kilkadziesiąt minut droga w rejonie zdarzenia była całkowicie zablokowana.

Nie żyje mężczyzna przygnieciony przez ciągnik rolniczy (zdjęcia)

Nie żyje mężczyzna przygnieciony przez ciągnik rolniczy (zdjęcia)

(fot. Policja Zamość)

2 komentarze

  1. Kiedyś jak jeszcze konie były miast ciągników, to taki źle traktowany przez gospodarza koń potrafił wziąć go z kopyta, a teraz niewłaściwie obsługiwany ciągnik potrafi po prostu przygnieść

    • To nie złośliwość rzeczy martwych, lecz olewanie przepisów BHP. Czegoś się nie chce zrobić, no bo po co. Szkoda czasu, skoro coś można zrobić szybciej, itp. Jakoś to będzie. Może się uda.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo