690 680 960

Nie żyje 9-latek poszkodowany w wypadku na krajowej 19. Droga jest nadal zablokowana (zdjęcia)

Pomimo przeprowadzonej reanimacji nie udało się uratować życia poszkodowanego w wypadku 9-letniego chłopca. Droga krajowa nr 19 jest zablokowana, pojazdy kierowane są na objazdy.

Do wypadku doszło dzisiaj około godziny 8:30 w miejscowości Słodków Drugi w powiecie kraśnickim. Na drodze krajowej nr 19, na odcinku Kraśnik – Janów lubelski zderzyły się dwa samochody: osobowy z ciężarowym. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych informacji wynika, że w wyniku zderzenia ciężarówki z pojazdem osobowym marki Seat poszkodowany został chłopiec w wieku 9 lat. Dziecko doznało poważnych obrażeń ciała. Ratownicy medyczni i strażacy prowadzili reanimację dziecka, jednak nie przyniosła ona skutku, 9-latek zmarł. Chłopiec podróżował z matką. Kobieta nie odniosła obrażeń, udzielana jest jej pomoc psychologiczna i medyczna.

Obecnie droga jest całkowicie zablokowana. Policjanci kierują pojazdu na objazd przez: Słodków Drugi, Szastarkę i Polichnę. Trwa ustalanie szczegółów tego tragicznego zdarzenia drogowego. Jak nam przekazano poszkodowane osoby o obywatele Ukrainy.

(fot. Policja, PSP Kraśnik, Auto Hol Kraśnik)

27 komentarzy

  1. pasy ratuja zycie nawet jakjedziesz do sklepu 100m

  2. Trudne doświadczenie. Mnóstwo wsparcia dla Rodziny! Okoliczności może są ważne, może nie… Pewne rzeczy nie należą tylko do ludzi, są trudne, trzeba je przyjąć i mierzyć się z nimi. Inni mogą spekulować, wyciągać wnioski – to też jest ważne. Ale przede wszystkim dużo sił i ciepła dla Rodziny w tym momencie!

  3. To jest uderzenie boczne ,nie trzeba dużej prędkości żeby doszło do tragedii….

  4. na prawdę współczuje biedny chłopczyk spoczywaj w pokoju

  5. Żegnaj Arturito byłeś super chłopcem zawsze pełnym uśmiechu ***

  6. Jak ona jechała?! Do cholery nie jechała sama tylko z dzieckiem. Tak kierowała że dziecko nie żyje…..

  7. To był po prostu nieszczęśliwy wypadek. Matka zapłaciła największą karę jaka może być poczucie winy i strata ukochanego synka. Jak można napisać że zabiła a co ona chciała tego wypadku. Ludzie trochę więcej współczucia. Czasami jedziesz i nie wiesz co cię spotka po prostu czasami tak jest a te niektóre komentarze to po prostu są nie na miejscu. Tak jak każdy jest idealny i nigdy o mały włos by nie spowodował wypadku albo się nie zagabil. Każdy jest tylko człowiekiem i popełnia błędy czasami nie do naprawienia. Teraz tylko współczuć rodzinie matce i modlić się za chłopca. Spoczywaj w pokoju aniołku.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie
Zaproszenie na otwarcie Farmy Dyniowej w Lublinie
Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku