690 680 960

Nie żyje 70-latka poszkodowana we wczorajszym wypadku w Łukowie

Wczoraj na ulicy Nowopijarskiej w Łukowie kierowca volkswagena potrącił kobietę a następnie po niej przejechał. W czwartek rano 70-latka zmarła w łukowskim szpitalu.

Do tragicznego wypadku doszło w środę około godziny 10 na ul. Nowopijarskiej w Łukowie. Kierujący volkswagenem 35-latek potrącił 70-letnią kobietę a następnie po niej przejechał.

– Świadkowie wypadku nie czekając na przyjazd służb ratunkowych unieśli samochód, który przejechał pieszą i wydostali ją spod auta. Pokrzywdzona kobieta była nieprzytomna, do czasu przyjazdu karetki zaopiekowali się nią policjanci i świadkowie zdarzenia – informował asp. sztab. Marcin Józwik z łukowskiej Policji.

Piesza z poważnymi obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala. W czwartek rano kobieta zmarła. Łukowscy policjanci ustalają dokładne okoliczności wypadku. Wstępnie wiadomo, że piesza znajdowała się na jezdni w miejscu, gdzie nie ma wyznaczonego przejścia.

2016-01-14 17:46:57
(fot. Policja Łuków)

18 komentarzy

 1. kiedy prawo w stosunku do morderców pieszych za kółkiem będzie na tyle surowe, że skłoni potencjalnych zabójców do głębszych refleksji i zaniechania czynności pozbawiających życia innych osób?

  • A czy ta kobieta myślała jak wtargneła w prost pod samochód co taki człowiek myśli w samochodzie naciskasz stop i co zatrzyma się w miejscu a ludzie jak świete krowy nie rozejrzy się tylko lezie bo jej wolno a co.

   • 1 – kobieta przechodziła przez jezdnię w miejscu dozwolonym (dalej niż 100m od najbliższego przejścia).
    2 – morderca cofał (tak więc winien był ustąpić pierwszeństwa wszystkim uczestnikom ruchu)

    • dalej niż 100m od najbliższego przejścia – może, ale ma zachować szczególną ostrożność i ustąpić pierwszeństwa innym uczestnikom ruchu ….

     • pojazd cofający musi ustąpić wszystkim innym i nie ważne gdzie się znajduje, czy to parking, droga, kawałek chodnika.

  • Co ty człowieku piszesz????? Chyba nigdy nie siedziała za kierownicą i nie masz pojęcia o tym że bywają podkreśla bywają sytuację z winy pieszych gdzie kierowca jest bez szans, sama jeszcze i byłam wiele razy już w takiej sytuacji i uratowało mnie tylko to że jeszcze dużo wolnej niż to dozwolone tylko to , a to piesi albo mi wyskoczył przed samochód albo idzie pijany od krawężnik do krawężnik droga przez las bez odblaskowe!!!!!także naprawdę pomysł co piszesz bo ntaki komentarz może napisać tylko bezmyślne pieszy który w życiu nie był kierowca. Mój komentarz nie dotyczy oczywiście bezpośrednio artykułu bo nie byłam świadkiem więc się nie wypowiadam

   • jeśli twój komentarz „nie dotyczy oczywiście bezpośrednio artykułu ” bredzisz kobieto nie na temat w takim razie… 🙂

  • Hahahaha. A skąd wiesz że piesza nie wtargnęła przed samochód? Auto nie zatrzyma się w miejscu.

  • Jak możesz kogoś nazywać morderca bez znajomości szczegółów zdarzenia?!?Osoby z takim podejściem nigdy nie powinny prawa jazdy posiadać a jeżeli juz posiadasz to pewnego dnia też takim morderca możesz się stać.Kierowca nie jest Bogiem i nie jest w stanie przewidzieć,ze pieszy spokojnie idacy chodnikiem nagle zdecyduje się przebiec na druga stronę.Samochod nie stanie w miejscu,bo tak chcesz.Nie życzę ci takiej sytuacji bo to trauma do konca życia.

 2. A kiedy będzie ostrzejsze w stosunku do osób nieprawidlowo przechodzących przez ulicę?

 3. Najłatwiej jest winić kierowców jeśli samemu się nim nie jest.

  • Jest czy nie jest to nie ma znaczenia. Kierowca to osoba która nabywa uprawnienie do ruchu pojazdem mechanicznym. Musi w tym celu zdać egzamin. Pieszym jest każdy!

 4. Dużo jeżdżę, ale jak widzę pieszego, czy też nawet tego wyżej wymienionego pijaka idącego chwiejnym krokiem po chodniku to OBSERWUJĘ DROGĘ I NIE JADĘ JAK KURA NA OŚLEP. Na kierowcy spoczywa czujność – i tak jak do innych kierowców trzeba mieć ograniczone zaufanie tak i do pieszych. Chyba, że żyjemy w jakimś dzikim kraju z ograniczonymi umysłowo ludźmi – a za takich chyba się nie uważają wszyscy nieuważni?

 5. Ona sama sie motala wchodzila zchodzila a niewinny czlowiek teraz przezywa postawcie sie na jego miejscu a to ze teraz piesi chodza jak chca to i maja efekty

 6. Ta kobieta wbiegła na jezdnie tuż pod koła cafajacego auta,kierowca nawet nie zdążył jej zauważyć.Zanim ktoś napisze negatywny komentarz niech sie chwilę zastanowi co teraz ten kierowca przeżywa i jego rodzina.Kondolencje dla rodziny zmarłej bo to tragedia dla obu stron.

Kursy walut

 • USD 4.3501zł 0.07%
 • GBP 5.3803zł 0%
 • EUR 4.6529zł 0.15%
 • CHF 4.8483zł -0.05%

Polub nas