Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Nie żyje 7-latek potrącony przez opla. Cztery osoby podróżujące pojazdem były pijane

Wczoraj na jednej z ulic Rybnika doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Nie żyje 7-latek potrącony przez pojazd osobowy. Policjanci ustalają kto kierował samochodem.

Do wypadku doszło w niedzielę po godzinie 16 na ulicy Hotelowej w Rybniku. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o potrąceniu dziecka przez pojazd osobowy.

Ze wstępnych ustaleń rybnickich policjantów wynika, że rodzice spacerowali z dwójką dzieci, kiedy w ich 7-letniego syna uderzył osobowy opel. Chłopiec zginął na miejscu. W pojeździe znajdowały się cztery osoby i dziecko. Przed przyjazdem mundurowych, dwie osoby wraz z dzieckiem oddaliły się z miejsca zdarzenia.

Funkcjonariusze ruszyli na poszukiwania. Po chwili odnaleźli kobietę z 8-letnim dzieckiem oraz mężczyznę. Dwaj mężczyźni i dwie kobiety w wieku od 30 do 38 lat podróżujący oplem zostali zatrzymani. Jak się okazało po badaniu alkomatem jedna z kobiet miała w organizmie blisko 4,5 promila. Dodatkowo zatrzymanym pobrano krew do badań.

Rybniccy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają wszystkie okoliczności tego wypadku.

(fot. Policja Rybnik)

24 komentarze

 1. Zastanawiam się, dlaczego redakcja pozwala na tak prymitywne i żałosne komentarze wielkich „ekspertów” gdzie jeden sugeruje, że to wina dziecka, a drugi wymyślił sobie, że to „elektorat PiS” i „stręczyciele ojczyzny za 500+”. Jakim to trzeba być bezczelnym i nieczułym prostakiem, żeby swoje kompleksy – w tym te polityczne – odgrywać w ten sposób. A później przybiegną z płaczem, że „hejtujo mnie”. Jak już musicie pokazywać swoją małość, to róbcie to pod innymi artykułami prostaki.

  • Trzepałeś już dziś do portretu prezesa jedynego, zawsze dziewicy?
   Fakty są bezwzględne dla obecnie rządzących.
   Po raz pierwszy od dwudziestu lat rośnie liczba zabitych na drogach, a Ministerstwo Infrastruktury ma to w głębokim poważaniu i pisze o tym w oficjalnych raportach.

 2. Grażyna wie lepiej

  Moje pytanie jest jedno dlaczego osoba chodząca z nożem usiłująca popełnić zabójstwo jest surowo karana a pijana osoba wsiadająca do auta nie? Przecież mając świadomość że się pieje jest się pijanym, chcesz kogoś zabić albo przynajmniej siebie (pół biedy).

 3. Ziober rusz de… i reszta łustawodawców pożal się boże kurła do roboty wreszcie.

 4. Pijak za kierownicą to usiłowanie popełnienia morderstwa, taka powinna być obecnie kwalifikacja tego typu czynu.

 5. Skazać jak za morderstwo całą 4. Patologia je.na.