Nie wyhamowała autobusem za audi, doszło do zderzenia (zdjęcia)

W sobotę po południu na ul. 3 Maja doszło do zderzenia autobusu komunikacji miejskiej z pojazdem osobowym. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w sobotę przed godziną 17 na ul. 3 Maja w Lublinie. Zderzyły się tam dwa pojazdy, autobus komunikacji miejskiej oraz audi.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Do szpitala została przewieziona jedna osoba podróżująca audi.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca pojazdem komunikacji miejskiej nie wyhamowała za audi i uderzyła w tył pojazdu osobowego.

W miejscu wypadku nie ma utrudnień z przejazdem. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

20 komentarzy

 1. Materiał poglądowy pozwala domniemywać silne bóle odszkodowawcze, albo ignorowanie zasady, że w trakcie jazdy głowa ma być na zagłówku.

 2. Ale urwała!
  Godne miejsce w annałach jest zapewnione

 3. Zamiast gadać non stop przez telefon (wiem, tak przez sluchawki można, ale i tak to rozprasza) i być społeczniakiem w firmie to moglaby bardziej sie orientować co sie dzieje do okoła. Chyba nie przypadki te wszystkie jej kolizje. Która to już 4 bo 3 napewno.

  • A Pan to rozumiem kierowca autobusu idealny? Wnioskuję, że wykonuje Pan ten sam zawód. Ale fajnie obrażać kogoś w internecie anonimowo ? takie to teraz modne, a jednocześnie zachowanie rodem z gimnazjum ? najpierw warto spojrzeć na siebie w lustrze, a potem patrzeć co inny robią.

   • Warto też jak sie kogoś podpier***la nie robic tego anonimowo mam nadzieję że rozumiesz aluzje. Również warto jak sie rozwali autobus na zajezdni po prostu sie przyznać a nie liczyć na to że pójdzie na kolegę lub koleżankę. To jest dopiero gimnazjum i warto sie tez zastanowić nad tym. Warto też nie wpadać autobusem do kanału na hali napraw bo szkoda sprzętu.

    • Powinniście załatwić to prywatnie między sobą jak macie jakieś spięcia prywatne, a nie na forum tzw. Gazet

    • A dlaczego nie podejdzie Pan do dziewczyny i nie powie tego prosto w twarz? Po komentarzach wnioskuję, że dobrze ją Pan zna. Wydaje mi się, że tak powinien Pan zrobić, zamiast obrażać w internecie.

     • Stwierdzanie faktów to nie jest obrażanie. Zresztą skoro sama byla uczestnikiem tych wydarzeń to co jej mam mówić? Przecież doskonale wie co robi. Musi po prostu pomyśleć te rzeczy a nie przechodzić do porzadku dziennego udając ze sie nic nie stało.

 4. Na pewno Audica wyprzedziła autobus i nagle zahamowała taka jest to codzienna praktyka kierowców idiotów wysynów!!

 5. Zapewne kamera przednia z monitoringu pojazdu komunikacji miejskiej,lub może tylna w Audi wszystko wyjaśnia. A może ktoś postronnych nagrał zdarzenie. Po co gdybać.

 6. Proponuje najpierw sprawdzic czy kieroffca ałdi nie wjechał przed autobus i nie dał po hamulcach bo skręt miną.

 7. sądząc po uszkodzeniach łałdi to osoba poszkodowana jest pewnie w bardzo ciężkim stanie, niewiadomo czy przeżyje jeśli nie dostanie odszkodowania:)

 8. Dziwne jest to że w autobusie nikomu nic się nie stało, pasażer tylnej kanapy łałdi zdrów jak ryba a pasażerka przedniego siedzenia szpital haha czyżby próba wyłudzenia odszkodowania ❓

  • Reakcja łańcuchowa

   Nic dziwnego.Audi pędziło i nagle zahamowało i wtedy pasażerka siłą hamowania poleciała na przednia szybę i wtedy przywalił autobus i pani pasażerce główka poleciała do tyłu i w szyjce coś trzasnęło.

 9. Przecież w komunikacji miejskiej jest monitoring. Od razu będzie wiadomo, czy to zagapienie jednej strony, czy wyłudzenie z drugiej strony.

 10. Stwierdzanie faktów to nie jest obrażanie. Zresztą skoro sama byla uczestnikiem tych wydarzeń to co jej mam mówić? Przecież doskonale wie co robi. Musi po prostu pomyśleć te rzeczy a nie przechodzić do porzadku dziennego udając ze sie nic nie stało.

  • W internecie miał Pan dużo do powiedzenia na jej temat, a jak należało by podejść do dziewczyny i powiedzieć jej to samo prosto w twarz to nagle nie wie Pan co miałby jej powiedzieć? To po co wylewał Pan żale w internecie? Chyba już wiem, w internecie jest Pan anonimowy i nie poniesie żadnych konsekwencji za to, a w realu już tak wesoło by nie było. Trzeba mieć trochę odwagi, a ja u Pana jej nie widzę, nawet jeżeli miałby Pan od niej po prostu „dostać w pysk” za swoje zachowanie. Ale jest Pan dorosłym człowiekiem i sam powinien Pan wiedzieć co robić, a czego nie.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8198zł 0.7%
  • GBP 5.3015zł 0.03%
  • EUR 4.5503zł 0.43%
  • CHF 4.158zł 0.18%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  „Rozkopaczew na Off-road-zie”: Trzydniowa impreza o wyjątkowo szczytnym celu
  Komicy wystąpią w Plenerze
  Powitanie wakacji nad zalewem Zimna Woda w Łukowie
  Powitalnie Lata w Krasnymstawie. Na scenie Słowianki, Solaris i Sztywny Pal Azji
  Noc Świętojańska w Jaszczowie. Będzie puszczanie wianków i pokazy ognia