690 680 960

Nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu, doszło do zderzenia. Mandat i punkty karne dla 28-latki

W poniedziałek w Parczewie doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Na szczęście zakończyło się na uszkodzonych pojazdach.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek wieczorem na skrzyżowaniu ulic 11 Listopada i 1 Maja w Parczewie. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów.

Na miejscu policjanci ustalili, że kierująca pojazdem marki Volkswagen, mieszkanka gminy Komarówka Podlaska wykonując manewr skrętu w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa nadjeżdżającemu z przeciwka pojazdowi marki Mitsubishi kierowanemu przez 21–latka. Mężczyzna próbując uniknąć zderzenia pojazdów zjechał na lewe pobocze, gdzie uderzył w ogrodzenie jednej z posesji.

Choć zdarzenie wyglądało bardzo groźnie to na szczęście nikomu nic się nie stało. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący byli trzeźwi. Sprawczyni kolizji za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym została ukarana mandatem karnym. Na konto 28–latki trafiło również 6 punktów karnych.

(fot. Policja Parczew)

Jeden komentarz

  1. Mandacik ,punkty i po problemie .Jakie to wszystko genialne i proste w tym kraju .Jeszcze powinna być bezplatna pomoc psychologa dla sprawczyni i badania wzroku ,ale takie udogodnienia wprowadzą pewnie dopiero w niedalekiej przyszłosci

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie
Zaproszenie na otwarcie Farmy Dyniowej w Lublinie
Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku