Nie lada gratka dla fanów sztuk walk. Już 27 kwietnia w hali Globus odbędzie się gala KSW

To będzie nie lada gratka dla kibiców sportów walki w naszym regionie. Za cztery tygodnie, 27 kwietnia w hali Globus po raz pierwszy w historii Lublina i województwa odbędzie się gala KSW.

Z tej okazji w Lublinie gościł Martin Lewandowski, współwłaściciel Konfrontacji Sztuk Walki, z którym w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubelskiego spotkał się z Jarosław Stawiarski. Wizyta przedstawiciela największej organizacji mieszanych sztuk walki w Europie była związana z promocją i dopinaniem ostatnich szczegółów gali KSW 48, która odbędzie się przy wsparciu Województwa Lubelskiego.

Walką wieczoru będzie pojedynek o tymczasowy pas mistrzowski kategorii piórkowej pomiędzy Romanem Szymańskim (11-4, 1 KO, 3 Sub), a Salahdine’em Parnasse.(12-0-1, 1 KO, 4 Sub). W hali Globus zobaczymy także rewanż za walkę sprzed 14 lat uwielbianego przez polskich kibiców Łukasza „Jurasa” Jurkowskiego (16-11, 4 KO, 6 Sub) z Stjepanem Bekavacem (19-9, 13 KO, 4 Sub).

(fot. Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego)

Zobacz również

14 komentarzy

 1. Jeszcze tylko koncert jakiegoś zespołu disco polo i stoiska z kiełbasą i piwskiem i cała Cebulandia 500+ będzie piała z zachwytu!

 2. Te mordobicia są zwyczajnie ordynarne i skierowane do najgorszych dołów. Nikt ze zdrową psychiką nie ogląda czegoś takiego.

  • Obejrzyj Fame MMA to dopiero zobaczysz patologie w oktagonie. Akurat masz okazję, 30 marca, czyli jutro będzie trzecia edycja. Nie myl sportu z patologią, w życiu byś tyle nie dał rady wycisnąć na treningach co oni, a Różal to by cię samym pierdnięciem załatwił.

  • SorryDoloresggfgfr

   Piękno sportu… Nigdy tego nie zrozumiesz.

   • To nie sport, tylko atawistyczne zachowania jednostek, które zostały ominięte przez kilkanaście tysięcy lat ewolucji. Maksimum mięśni, minimum mózgu.

 3. Ten sport głównie niestety skupia na widowni frustratów chorych na umyśle albo patusów. Ja wolę klasykę sportów walki.

   • Z szachami należy uważać bo tam zdarza się, że biją konika a tym można narazić się organizacjom, w których jej członkom wydaje się, że chronią zwierzęta. Może to jednak być akceptowalne przez większość Warszawiaków.

 4. Ale mi gratka oglądać idiotów lejących się po mordzie. Żenada

 5. A kto ci każe tam jechać i oglądać?
  Ksw jest jak każdy inny spot … dla tych co siedzą w domu bo im sie chce dupy nie chce ruszyć może się wydawać dziwne itd ale ten sport wymaga wielu poświęceń.

 6. Najmana nie ma ?

 7. piękny perfumowany Lolo

  Ambitna rozrywka dla tych do których skierowane są reklamy męskich kosmetyków upiększających też smakoszów setek litrów taniego piwa i wódki na prowincjonalnych festynach z kiełbaskami z grilla. Brawo Urząd Marszałkowski – rozrywka dla nieskomplikowanych mas.

 8. Bez żartów! Gala KSW 48 to kpina z kibiców sztuk walki. Karta walk jak z pudelka peEL. Juras, Gracjan, miał się bić Akop… wtf? Mam do sprzedania bilety PerfectView jakby ktoś chciał.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.795zł 0.56%
  • GBP 5.2862zł 0.2%
  • EUR 4.5567zł 0.06%
  • CHF 4.1325zł 0.16%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja