690 680 960

Nie chciała wjechać w tył auta, zderzyła się z dwoma innymi pojazdami. Są utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

Utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy na wjeździe do Lublina od strony Biłgoraja. Przez kilkadziesiąt minut droga była całkowicie zablokowana, obecnie wprowadzono ruch wahadłowy.

Do wypadku doszło w środę około godziny 9 na ul. Abramowickiej w Lublinie. Pomiędzy ul. Odległą a Strojnowskiego zderzyły się trzy samochody: dwa osobowe i jeden dostawczy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierująca nissanem kobieta jechała w kierunku Biłgoraja. Kiedy poruszający się przed nią inny pojazd zaczął skręcać w lewo, starała się uniknąć wjechania w jego tył. Zjechała na prawy pas jezdni gdzie zaczepiła o jadącą nim toyotę. Następnie nissan odbił się i zjechał na przeciwległy pas jezdni. Tam zderzył się z jadącym z naprzeciwka dostawczym renaultem.

Jako pierwszy na pomoc ruszył przejeżdżający w pobliżu funkcjonariusz wydziału kryminalnego KWP w Lublinie. Udzielił pomocy nieprzytomnej kobiecie z nissana, którą potem przekazał ratownikom medycznym. Została ona następnie przetransportowana do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują spore utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112.pl)

27 komentarzy

  1. Mieszkanka Ćmiłowa

    Cieszę się, że osoby mieszkające przy tej drodze oraz jej użytkownicy dostrzegają potrzebę instalacji odcinkowego pomiaru prędkości. W tej sprawie złożyłam już trzy wnioski co Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym (CANARD), jednak trudno powiedzieć, czy któryś z nich zostanie rozpatrzony pozytywnie, ponieważ droga nr 835 jest drogą wojewódzką, a nie krajową. Chociaż coraz częściej odnoszę wrażenie, że mieszkam przy autostradzie. Zachęcam do składania indywidualnych wniosków o montaż fotoradaru lub odcinkowego pomiaru prędkości na tej drodze, zwłaszcza, że wnioski te można składać przez internet (na stronie http://www.canard.gitd.gov.pl/cms/web/portal/wezwanie/kontakt/wniosek-o-instalacje) i nic nas to nie kosztuje, a im większa liczba wniosków tym większe szanse na pozytywne załatwienie sprawy.
    Pozdrawiam wszystkich tych, którym leży na sercu bezpieczeństwo użytkowników drogi 835 i osób mieszkających przy tej drodze.

  2. najlepsza jest wiejska elita z osiedla jak wyjeżdża na główną w furce kupionej za buraki

  3. To już jest przesada, niedługo a może już jest Strach zachamowac bo od razu ktoś w Ciebie wjedzie. Jeżdżę ta drogą codziennie i obserwuje ile wym nie jechała czy 50 czy 80 to i tak jest źle i znajdzie się jakiś co Musi wyprzedzić dla zasady. Ostatnio nawet jechałam w stronę Biłgoraj to mercedesem wyprzedził mnie z lewej strony.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!