Neurologis – Fizjoterapia i Logopedia

Neurologis Centrum Terapii i Rozwoju powstało z myślą o dzieciach i dorosłych. Stworzyliśmy miejsce przyjazne i otwarte. Naszym celem jest wszechstronna i kreatywna pomoc. Do pracy z pacjentem, nawet tym najmniejszym, podchodzimy w sposób holistyczny.  W naszym Centrum Terapii i Rozwoju w Lublinie w sposób kreatywny oraz specjalistyczny nasi podopieczni uzyskują pomoc z zakresu logopedii, neurologopedii oraz fizjoterapii.

W naszej placówce świadczymy pomoc fizjoterapeutyczną – dzieciom i dorosłym. Zatrudniamy wybitnych specjalistów w dziedzinie kinezyterapii – terapii ruchem. W ramach tej dynamicznie rozwijającej się dziedziny wykonujemy między innymi takie zabiegi, jak pinoterapia i PNF. Pinoterapia, zwana również pinopresurą, polega na stymulacji skóry w konkretnych punktach i w ten sposób wysyłaniu sygnału do odpowiednich ośrodków w mózgu.

Neurologiczne zaburzenia są ściśle powiązane z problemami fizycznymi, stąd też niezbędne jest kompleksowe działanie w gabinecie fizjoterapeutycznym jak i logopedycznym. W naszej placówce logopeda udziela wsparcia osobom dorosłym, które na wskutek wypadku komunikacyjnego, udaru bądź wylewu utraciły zdolności komunikacyjne, bądź ich mowa stała się bardzo niewyraźna.

W NEUROLOGIS logopeda pracuje również z dziećmi. Skupia się na wyprowadzaniu wad wymowy, prowadzi terapię z zakresu opóźnionego rozwoju mowy. Gdy istnieje taka potrzeba wprowadza alternatywną komunikację – AAC. Prowadzi terapię ręki oraz naukę czytania metodą sylabową. 

Neurologis w Lublinie to placówka świadcząca kompleksowe usługi z zakresu logopedii, neurologopedii, fizjoterapii, a nawet zabiegów kosmetycznych, jak np. masaż antycellulitowy. Pomagamy dzieciom i dorosłym, stosując nowoczesne metody terapeutyczne. Cechujemy się holistycznym podejściem do każdego pacjenta. 

 

www.neurologis.pl
tel 723 889 947

 

Do końca września pierwsza wizyta 35% taniej.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7963zł 1.01%
  • GBP 4.8759zł -0.11%
  • EUR 4.48zł 0.51%
  • CHF 4.156zł 0.44%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Festyn Osiedlowy XIX Dzień Węglina
  Teatralny Weekend w Lublinie (PROGRAM)
  Pole obsadzone ziemniakami czeka. W skansenie odbędą się wykopki
  II Terenowa Akcja Poboru Krwi w Chmielu
  Festiwal Wszystkich Mieszkańców na Bronowicach. Dzielnica zamieni się w przestrzeń kultury i sztuki