Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Natrafił na mężczyznę przygniecionego przez ciągnik. Nie udało się go uratować (zdjęcia)

Zamojscy policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tragicznego wypadku z udziałem 70-latka. Mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik rolniczy.

W poniedziałek zamojscy policjanci przyjęli zgłoszenie, z którego wynikało, że mieszkaniec gminy Skierbieszów, na drodze dojazdowej do pobliskich pól odnalazł przygniecionego przez ciągnik mężczyznę, który nie dawał oznak życia. Obok ciągnika stał wóz, wokół rozsypane były gałęzie.

Funkcjonariusze interweniujący na miejscu ustalili, że to mieszkający samotnie 70-latek z gminy Zamość. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon 70-latka.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 70-latek dzień wcześniej pracował w pobliskim lesie. Do tragicznego zdarzenia doszło prawdopodobnie, kiedy wracał już do domu. Mogło dojść wówczas do awarii pojazdu, drewniany dyszel wozu był połamany, burty zaś leżały porozrzucane obok.

Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do dalszych badań. Prowadzone w tej sprawie pod nadzorem prokuratora postępowanie pozwoli na ustalenie szczegółowych okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Natrafił na mężczyznę przygniecionego przez ciągnik. Nie udało się go uratować (zdjęcia)

(fot. Policja Zamość)

Komentarze wyłączone

Z kraju