Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Nastolatka nie wróciła do domu, nie ma z nią kontaktu. Trwają poszukiwania zaginionej 14-latki AKTUALIZACJA

Policjanci z ryckiej komendy poszukują zaginionej 14-latki. Dziewczyna w dniu 15 kwietnia nie powróciła do domu i rodzina nie może nawiązać z nią kontaktu. Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej prosimy kierować do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Rykach.

Na podstawie uzyskanych informacji zaginiona ostatni raz widziana była w dniu 15 kwietnia br. około godziny 18.45 w Dęblinie na ul. Urbanowicza. 14-latka nie powróciła do domu i rodzina nie może nawiązać z nią kontaktu.

Zaginiona zamieszkała w woj. lubelskim, powiat rycki, miejscowość – Dęblin. Rysopis zaginionej: wiek z wyglądu 16 lat, wzrost 165 cm, średniej budowy ciała, włosy proste średniej długości do ramion koloru brązowego, uszy normalne przylegające, nos szeroki, uzębienie pełne.

Zaginiona była ubrana w sweter wełniany koloru beżowego, bezrękawnik koloru czarnego z kapturem, spodnie jeansowe koloru jasnoniebieskiego, buty trampki wykonane z jeansu koloru niebieskiego i posiadała torebkę na ramię koloru czarnego.

Osoby, które widziały zaginioną lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Rykach, pod numer telefonu 47 81 28 210 lub na numer alarmowy 112.

AKTUALIZACJA

Nastolatka została odnaleziona. Poszukiwany zostały zakończone.

17 komentarzy

  1. Pigułka dzień po konieczna bo POzostanie aborcja.

  2. Teraz rodzicielskie błogosławieństwo aby wywiać z głowy głupoty i jeszcze może na ludzi wyrośnie

Dodaj komentarz