690 680 960

Ul. Zamojska: Porysowała auta. Wcześniej piła alkohol i brała leki

Policjanci z I komisariatu Policji zatrzymali 24-letnią mieszkankę powiatu siedleckiego. Kobieta idąc ulicą ostrym przedmiotem porysowała lakier siedmiu zaparkowanych samochodów. Do przestępstwa doszło 6 stycznia bieżącego roku przy ulicach Zamojskiej oraz Miłej w Lublinie.

-Rano, 6 stycznia policjanci z I komisariatu Policji otrzymali zgłoszenie o uszkodzeniu kilku pojazdów przy ul. Miłej. Jak się okazało zniszczonych zostało także kilka samochodów zaparowanych przy ul. Zamojskiej. W sumie policjanci przyjęli zawiadomienia od 7 pokrzywdzonych osób. Łączne straty na ich szkodę oszacowane zostały na kwotę blisko 10 tys. zł. W pojazdach zniszczone zostały głównie maski oraz elementy boczne. Uszkodzenia powstały od zarysowania ostrym narzędziem – informuje sierż. Kamil Gołębiowski z KWP Lublin.

Podczas prowadzonego postępowania policjanci zabezpieczyli nagranie monitoringu. Kamery zarejestrowały idącą chodnikiem kobietę. W pewnym momencie podeszła ona do samochodu m-ki BMW i rysuje po masce pojazdu ostrym narzędziem. W podobny sposób uszkadza dostawczego mercedesa.

-Zabezpieczone nagranie pomogło w zatrzymaniu sprawcy. Dzięki sygnałom od obywateli oraz informacjom pozyskanym przez kryminalnych została zatrzymana. Okazało się, że jest to Aleksandra S. – 24-letnia mieszkanka pow. siedleckiego. Kobieta wczoraj trafiła na komisariat, gdzie funkcjonariusze przedstawili jej zarzuty uszkodzenia 7 pojazdów. Aleksandra S. przyznała się do popełnienia tych przestępstw – dodaje sierż. Kamil Gołębiowski

Wyjaśniła, że zrobiła to ponieważ była zdenerwowana i chora. Chwilę wcześniej zażyła leki które popiła alkoholem i nie pamięta, tego co dokładnie się działo.

Za niszczenie mienia zgodnie z kodeksem karnym grozi do 5 lat więzienia.

2014-01-27 10:17:53
(fot. lublin112.pl)

6 komentarzy

 1. DO 5 LAT??? Za ten lakier powinna zapłacic 600zł od elementu + 30% wartosci auta i dożywocie!

 2. no i teraz będzie pi******** ze nic nie pamieta za beła na lekach kto o 6 rano leki bierze była w 100% swiadoma tego co robi

  • Bajeczkę o lekach i alkoholu wymyśliła pewnie, gdy zobaczyła swoją qrevvską mordę w teelekspresie 😛

 3. Jak piła o 6 rano wódę i leki brała to jakiś niezły element i ćpunka.Niech odpracuje kare,odśnieża chodniki a nie ciepłego więzienia.Ma pokryć szkody tak jak każdy!!!!…..koniec z więzieniami,niech odpracowują to co niszczą.

 4. Aleksandra S-o??

 5. dobrze, że ludzie interweniują w takich przypadkach. Szacun dla kogoś kto zadzwonił!

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas