Najlepszy odkurzacz bezprzewodowy – jaki powinien być?

Większość z nas odkurza swoje domy czy mieszkania co kilka dni. Wiele osób przyznaje się jednak, iż nie lubi tej czynności i traktuje ją jako konieczność. Aby wszystko przebiegło szybciej, sprawniej i dokładniej warto mieć najlepszy odkurzacz bezprzewodowy, który pozwoli nam szybko uprzątnąć dane pomieszczenie. No właśnie, ale najlepszy, czyli jaki?

Jest wielu producentów odkurzaczy, którzy prześcigają się w oferowaniu coraz to nowszych sprzętów, które mają umilić sprzątanie. Dzięki temu na rynku mamy mnóstwo przeróżnych urządzeń, a więc każdy ma możliwość dopasowania czegoś do swoich potrzeb. Sprawdzimy jaki najlepszy odkurzacz bezprzewodowy znajdziemy w ofercie Samsung. 

 

Bezprzewodowy odkurzacz Samsung Jet

 

Najlepszy odkurzacz bezprzewodowy w ofercie Samsung, a z pewnością jeden z najlepszych to Samsung Jet. A wszystko za sprawą m.in. wysokiej mocy silnika Digital Inverter (do 550 W), dzięki czemu urządzenie doskonale wyczyści zarówno gładkie i twarde nawierzchnie, jak i włochate, grube dywany.  Silnik ten wraz z technologią Jet Cyclone, która optymalizuje przepływ powietrza, gwarantują silną moc ssącą, przez co żaden okruszek nie pozostanie na odkurzanej podłodze.

Bezprzewodowy odkurzacz Samsung Jet posiada także 5-warstwowy system filtracji HEPA, który wyróżnia się tym, iż jest w stanie wyłapać aż 99,999% wszystkich znajdujących się w pomieszczeniu mikrocząsteczek, takich jak alergeny czy kurz. System ten posiada także certyfikaty, które potwierdzają jego skuteczność.

 

Odkurzacz na baterie – bez konieczności ładowania nawet przed godzinę!

 

Najlepszy odkurzacz bezprzewodowy powinien wyróżniać się długim czasem pracy bez konieczności ładowania. Samsung Jet to odkurzacz na baterie, która pozwala na odkurzanie nawet przez godzinę. Po zakończonym sprzątaniu wystarczy wstawić ją do stacji dokującej, a w tym czasie można skorzystać z drugiej, dostępnej w zestawie, baterii i sprzątać dalej.

 

Odkurzacz bezprzewodowy 2w1

 

Bezprzewodowy odkurzacz Samsung Jet ma zgrabną budowę, przez co może być przechowywany w dowolnym miejscu np. w szafie, składziku, garderobie itp. Ważne w tym przypadku jest to, że mamy tu bezprzewodowy odkurzacz z wolnostojącą stacją ładującą oraz stacje montowaną do ściany. Dzięki temu będziemy mieć miejsce do przechowywania wszelkiego rodzaju akcesoriów.

Sprzęt ten należy też docenić za specjalnie zaprojektowaną elektroszczotkę Soft Action Brush z antystatycznym włosiem, które doskonale zbiera zanieczyszczenia z odkurzanych powierzchni. Do tego jest to odkurzacz bezprzewodowy 2w1, który sprawdzi się zarówno w domu, jak i jako odkurzacz ręczny, np. do czyszczenia samochodu.  Dostępna w zestawie długa i wąska szczelinówka pozwala dotrzeć do wszelkich szczelin i przestrzeni np. między meblami, z którymi zwykłe urządzenie mogłoby sobie nie poradzić.

Odkurzacz został także wyposażony w wyświetlacz LED, który pozwala na pełną kontrolę nad sprzętem. W każdej chwili możemy sprawdzić tryb pracy, poziom energii, oraz kiedy należy wyczyścić filtr.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7374zł -0.8%
  • GBP 5.2571zł -0.55%
  • EUR 4.5316zł -0.29%
  • CHF 4.1413zł -0.14%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Noc Muzeów w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie
  Noc Muzeów w Muzeum Narodowym w Lublinie
  Noc Muzeów w Ogrodzie Botanicznym UMCS
  Noc Muzeów w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Pokrzywowy Jarmark Lubelski: Królować będą produkty z pokrzywą