Nadal zablokowana po wypadku droga krajowa nr 19 (wideo, zdjęcia)

Po porannym wypadku na drodze krajowej nr 19 w Strzeszkowicach Dużych nadal występują utrudnienia z przejazdem. Droga jest całkowicie zablokowana.

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 9 na drodze krajowej nr 19, w rejonie budowy trasy S19 w Strzeszkowicach Dużych, na trasie Lublin – Kraśnik. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu pojazdu ciężarowego z dostawczym. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierowca pojazdu dostawczego poruszającego się w kierunku Lublina zderzył się z jadącym od strony Lublina ciężarowym mercedesem typu cysterna. Po zderzeniu pojazd dostawczy wypadł z drogi i przewrócił się na bok. Strażacy przy użyciu narzędzi hydraulicznych wydobyli poszkodowanego kierowcę ze zmiażdżonej kabiny, a następnie przekazali zespołowi ratownictwa medycznego. Mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Droga w miejscu wypadku jest nadal zablokowana. Policjanci ustalają cały czas szczegółowe okoliczności zderzenia pojazdów. Wyznaczono objazd przez: DK 19 m. Strzeszkowice Duże – m. Bełżyce – DW 747 – S19d węzeł Lublin Węglin. Możliwy jest także przejazd drogą równoległą do budowanej trasy S19, biegnącą po lewej stronie, dla jadących od strony Lublina.

 

 

(fot. wideo lublin112.pl, nadesłane Piotr)

15 komentarzy

 1. Mnie się wydaje źe ten z cięźarówki ścinał zakręty widać na video gdzie stoi cysterna .

 2. Zakręt smierci🤣

 3. Franio Drugi ? Ale czy lepszy? Wszystko wiedzący? Nie sądzę….

 4. Dopóki nikt tam nie zginie będą mówić że nie ma potrzeby i obecne oznakowanie jest poprawne… co z tego że jest poprawne, skoro biorąc pod uwagę ilość wypadków w tym jednym miejscu jest niewystarczające ?

  • Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

   A wystarczy zrobić kilka dołów zwalniających (są tańsze od progów zwalniających)

 5. ja na tym zakrętach jadę mniej niż 50 km/h i uważnie patrzę na ciężarówki czy nie ścinają zakrętów, a najlepiej jak tam właśnie ich nie ma. Samochody jadące drogą równoległą obciekały błotem. Ja od razu pojechałem do Lublina przez Matczyn.

 6. zarzadca nic nie zrobi to sie ludzie natluka do woli, jak widac od poczatku oddania nowej trasy

 7. Policmajster było jechać przez Łódź też byś dojechał do Lublina

  • wystarczy myśleć i przewidywać, a pojechałem przez Matczyn jedynie dlatego, że natychmiast zrobił się ogromny korek. „Un” – myślenie nie boli.

 8. Policmajster po twoim komentarzu daje się odczuć że jak ty wyjeżdżasz na morze szos to nikt nie ma prawa w tym czasie jechać

 9. Tam – bezpośrednio przed szykaną – powinno bezwzględnie być ograniczenie do 30 km/h, a jest 50km/h. Aktualne dopuszczalne 50 km/h to zdecydowanie za dużo aby bezpiecznie pokonać ten zjazd. Co za kretyn postawił tam 50?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Muzyczny koniec tygodnia z Chatką Żaka
Lubelski Marsz Rotmistrza Pileckiego
Spacer z przyrodnikiem nad Zalewem Zemborzyckim
Głos młodego pokolenia dziś, to głos jutra Europy. Debata „Przyszłość Europy”
Perła Students’ Stage #PomagamyUkrainie