Wtorek, 28 maja 202428/05/2024
690 680 960
690 680 960

Na zakręcie pojechał prosto. Laweta przewożąca auta zderzyła się z renaultem (zdjęcia)

Groźny wypadek koło Lublina. Zderzyły się dwa pojazdy, jedna osoba trafiła do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, są utrudnienia w ruchu.

Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 10:30 w miejscowości Wilczopole koło Lublina. Na drodze z Głuska do Bystrzejowic zderzyły się dba pojazdy: laweta przewożąca auta i samochód osobowy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący lawetą mężczyzna jechał od strony Głuska. Na łuku jezdni zjechał na przeciwległy pas, gdzie zderzył się z jadącym z naprzeciwka renaultem. Następnie laweta wypadła z drogi i uderzyła w drzewo.

W wypadku poszkodowana została jedna osoba . Kobietę z renaulta przetransportowano do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności zdarzenia. Początkowo droga była całkowicie zablokowana, obecnie ruch odbywa się wahadłowo jednym pasem jezdni.

(fot. lublin112, nadesłane -Marta)

16 komentarzy

  1. Cebulactwa stało się za dość. Jak widzę te komentarze to rzygać się chce. Całe szczęście, że byliście podczas zderzenia to policja miała mniej roboty

Wiadomości z info112