Na widok policjantów, ojciec chciał wrzucić narkotyki do toalety. Tak mu kazali zrobić synowie

Policjanci zatrzymali dwóch braci a także ich ojca. Dodatkowo zabezpieczyli różnego rodzaju narkotyki. Teraz funkcjonariusze ustalają, kto jak funkcję pełnił w tym „rodzinnym interesie”.

W czwartek funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Łukowie udali się do jednej z pobliskich miejscowości. Mieli bowiem informację, że mieszkający tam bracia mogą posiadać w swoim domu narkotyki. Kiedy wjechali na teren posesji, znajdujący się w domu mężczyzna pobiegł w kierunku łazienki, gdzie chciał szybko pozbyć się przechowywanych kilku różnych zawiniątek.

Nie zdążył jednak tego uczynić. Dlatego też widząc obok siebie policjantów, odrzucił je na podłogę. Po sprawdzeniu pakunków okazało się, że było w nich łącznie ponad 100 gramów haszyszu, mefedronu i amfetaminy. Mężczyzna wyjaśniał, że narkotyki ne są jego własnością. Z kolei swoje zachowanie tłumaczył tym, iż postępował zgodnie z instrukcją synów, którzy nakazali mu w przypadku przybycia policji, wyrzucić zawiniątka do toalety.

Policjanci zatrzymali 52-latka a niebawem na jednej z ulic Łukowa, również obu jego synów. 26 i 23-latek tłumaczyli kryminalnym, że nie mają nic wspólnego z narkotykami. W trakcie przeszukania, w kieszeni spodni u starszego z braci policjanci znaleźli jeszcze woreczek z kilkoma gramami marihuany. Z kolei w audi, którym bracia się poruszali, znajdowały się ukryte tabletki ecstasy.

Teraz funkcjonariusze ustalają, skąd bracia mieli narkotyki i dla kogo były przeznaczone, a także jaką rolę w „rodzinnym interesie” pełnił ich ojciec.

(fot. policja)

Zobacz również

6 komentarzy

 1. no i taką drobnicę się łapie na statystyki. w Polsce się handluje dragami za kilka miliardów rocznie, ale jak wpadnie 100 płotek po 5 gram każda, to się pokaże gawiedzi wielki progres w walce z narkotykami…

 2. „Mieli bowiem informację, że…” – na polski w dowolnym tłumaczeniu przekładając znaczy to: „Ktoś uprzejmie podp…lił”, zakapował, podkablował doniósł*…

  * – niepotrzebne skreślić

  • A może kogoś uratował przed nałogiem i niechybną bezdomnością bądź śmiercią.

   • Narkotyków nikt nie reklamuje i nie sprzedaje w sklepie. Chcesz cpac to musisz dobrze poszukać i to jest Twój wybór że bierzesz. Nikt i nic Cię do tego nie naklania. A reklamy alkoholi na każdym kroku….

 3. rodzinny biznes:-)

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7765zł 0.51%
  • GBP 5.2367zł -0.06%
  • EUR 4.5345zł 0.25%
  • CHF 4.112zł -0.22%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja
  Fabryka Piosenki dla zakochanych
  Przez świat. Spotkania z podróżą znów na żywo w Chatce Żaka!
  Wystawa „W poszukiwaniu genius loci roztoczańskiego brzmienia”