690 680 960

Na ulicę z przyczepy wysypała się kukurydza. Tam musicie uważać (wideo)

Jak informuje Czytelnik, na ul. Zemborzyckiej i ul. Osmolickiej na jezdni mogą nadal znajdować się ziarna kukurydzy. Część ładunku wysypała się z przejeżdżającej tam przyczepy.

W czwartek po południu z przyczepy przejeżdżającej ul. Osmolicką i Zemborzycką wysypały się ziarna kukurydzy. Jak nam przekazali kierowcy przemieszczający się ul. Osmolicką, rozsypane ziarna ciągną się aż do ul. Cienistej.

Na miejsce został skierowany patrol policji. Kierujący pokonujący odcinek od ul. Cienistej do ul. Diamentowej muszą uważać na ziarna leżące na pasach ruchu, ponieważ mogą one znacznie wpływać na długość hamowania.

Wideo i zdjęcie otrzymaliśmy od naszego Czytelnika – Dziękujemy!

(fot. wideo Marcin)

8 komentarzy

 1. To lepsze niż sól ! Wpływa korzystnie.

 2. Przecież to ziarno już podniesione i leży na kokpicie, więc w czym zagadnienie?

 3. Też tamtędy jechałem po 19…. I faktycznie grudy były na dwóch pasach…! A ja już chwaliłem drogowców że się postarali i posypali czymś gruboziarnistym …:) A to kukurydza…! To teraz dziczyzna będzie miała ucztę… Doprawić jeszcze solą do smaku…..

 4. Pierwsza myśl: wabik na dziczyznę. Przecież teraz tam będzie masa dzików, saren, itp. Kukurydza + sól = same smakołyki zimą. Jeszcze tylko marchewek lub buraków brakuje. Tylko czekać na nieszczęście, bo ktoś w te zwabione przysmakami zwierzaki autem w końcu trafi.

 5. Ekologiczne podejście, lepsze od soli. Tylko jak dziki zwąchają sprawę to może być draka 😉

 6. Jechałem wczoraj sypał po samochodach tym ziarnem jak siewca zła

 7. Trochę się zdziwi jak go zważą w miejscu docelowym, chyba że wiózł dla siebie.

Kursy walut

 • USD 4.0202zł 0.73%
 • GBP 5.0656zł 0.47%
 • EUR 4.3382zł 0.34%
 • CHF 4.5982zł 0.64%

Polub nas