Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024
690 680 960
690 680 960

Na trasie Kraśnik – Annopol pojazd ciężarowy uderzył w bariery energochłonne. Droga jest zablokowana

Na drodze krajowej nr 74 występują utrudnienia w ruchu. Na trasie Kraśnik – Annopol pojazd ciężarowy uderzył w bariery energochłonne, droga zablokowana jest w obu kierunkach.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 11 na drodze krajowej nr 74 w Olbięcinie, na trasie Kraśnik – Annopol. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd ciężarowy uderzył w bariery energochłonne.

Obecnie nie ma informacji o osobach poszkodowanych, droga w miejscu zdarzenia zablokowana jest w obu kierunkach. Na miejscu pracują strażacy oraz policjanci.

Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać kilka godzin. Jak nam przekazano, kierujący ciężarówką na tzw. „zakrętach” stracił panowanie nad pojazdem, a następnie przodem uderzył w bariery energochłonne. Pojazd stoi w poprzek jezdni blokując przejazd na dwóch pasach ruchu.

(fot. Dominik – nadesłane)

20 komentarzy

 1. E tam Franio przejedzie rowerem , widzę że da radę.

  • Każdy kierujący: rowerem, motocyklem, motorowerem, e-hulajnogą przejdzie. Jadący wierzchem, czy nawet pędzący zwierzęta też przejdą. Tylko szeroka kolumna piesza, musiałaby zmienić chwilowo szyk kolumny.

   Jedynie kierujący samochodami, jak zresztą zawsze, mają zawsze ze wszystkim problemy. Jak to jest, że tylko jeden rodzaj uczestników ruchu drogowego ma zawsze problemy z tym, że: nie da się przejechać, że nie ma gdzie zaparkować, że ludzie się rzucają pod koła, że mandaty za wysokie. Że droga za śliska i że za dużo znaków. Że słońce i fotoradary oślepiają, drzewa rosną zbyt blisko jezdni, a w lesie żyją dzikie zwierzęta. Ta lista zażaleń nie ma końca. Można tak wymieniać bez końca.

   • Jak przesiądziesz się z rowerka na samochód to się przekonasz jak to jest. Ja też jak byłem mały nie ogarniałem jak np można kręcić keirownicą, zmieniać biegi i jeszcze wcisjać niemal na raz 3 ped-ał-y

 2. sucho zero utrudnien i idiot wywalil takie cos

 3. Kolejny rajdowiec. Zauważcie jak ciężarówki jadą w zabudowanym…

 4. Водитель

  Ślisko

 5. w tym miejscu jest ograniczenie do 30 km/h …… a ten kierowca z pewnoscia jechal znacznie wiecej …….. i powinnien zostac surowo ukarany !

  • Pojazdy ciężarowe, na drogach jednojezdniowych, mają prędkość maksymalną ograniczoną do 70km/h. Nigdy nie słyszałem, żeby ktoś dostał mandat, że na 70-cte jedzie 88 czy 89km/h.

   • wlasnie w tym problem ze nie sa karani, jezdza jak chca szybciej niz dozwolona predkosc dla osobowki , policja niewiele robi w tym zakresie

   • Liczy się co wykazuje ,,tarcza”, jeśli ta byłaby skorelowana z przebytą trasą, to nastąpiłaby czystka wśród kierowców ciężarówek. Wiadomo, tylko na ograniczeniach można nadgonić ,,stracony” czas.

   • TORY NA TIRY!!

 6. A kiedy będzie obwodnica Janów Lubelski – Kielce?
  Wtedy by ominęły Kraśnik i by ciężki ruch wyprowadzić z dale od Kraśnika więc musiały by jechać obowiązkowo na Kielce z Janowa Lubelskiego. Przecież to takie proste…..
  Kraśnik – Janów Lubelski – Nisko (obwodnica Niska i Stalowej Woli) Stalowa Wola- Sandomierz- Kielce. Trasa łatwa i przyjemna. A nie przez Kraśnik – Olbięcim (znane już wszystkim kierowcom góry na których czy pod górę czy z górki trzeba lecieć na pazurki, potem Annopol i most na Wiśle gdzie jest też ślisko a nawet mglisto oczywiście.
  Następnie trochę więcej gazu i świętokrzyskie mamy od razu…..

 7. pewnie poganiał osobówki

 8. Ten zakręt nie wybacza nawet najmniejszego błędu ?

 9. To co kierowcy tych zestawów wyprawiają na drogach i w terenie zabudowanym to sie w pale nie mieści!!!
  Powinna troche sie im policja i inspekcja za du..py wziąść. Aby jak najwięcej kursów zrobić, a inni uczestnicy drogi co tam

Z kraju