Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Na takich oponach jeździł ciężarówką. Jednak to nie wszystko (zdjęcia)

W środę na terenie powiatu puławskiego, podobnie jak w całym kraju, prowadzone były działania kontrolne pn. „SMOG”. W trakcie jednej z kontroli mundurowi ujawnili w ciężarówce sporo uchybień.

W środę podczas działań pn. „SMOG” puławscy policjanci zatrzymali do kontroli ciężarówkę marki Steyr. Samochód, którym kierował 27-latek miał nadmiernie zużyty bieżnik opon, a dodatkowo z pojazdu wyciekały płyny eksploatacyjne. W związku z tym, policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny, a kierowca został ukarany mandatem karnym.

W trakcie całodniowych działań puławscy funkcjonariusze skontrolowali ponad 130 pojazdów. Zatrzymali 4 dowody rejestracyjne, w związku z podejrzeniem nadmiernej emisji spalin i wyciekiem płynów eksploatacyjnych.

Policjanci przypominają, że dający się we znaki smog, to również wina niesprawnych technicznie pojazdów, emitujących spaliny o nadmiernej toksyczności.

Na takich oponach jeździł ciężarówką. Jednak to nie wszystko (zdjęcia)

(fot. Policja Puławy)

10 komentarzy

 1. Gdzie te zdjęcia?

 2. Jest robota , to nie czas na wymianę opon.
  To jest tak , jak ten z taczką jeździł , był taki zap****l źe nie było czasu naładować taczkę.

 3. A dzisiaj znowu zadymienie jak się patrzy.

 4. Tak wam przeszkadza smog w Żukublinie to może mpeki posprawdzajcie, ale nie bo ekologiczna szlachta by musiała z buta rączo z rana kopytkować do arbajtu.

 5. Odrazu na szrot takie auta. A u nas luzik takie trupy z których cieknie i dymi przechodzą przeglądy. Pełno plam po oleju na parkingach. Strach jeżdzić motocyklem jak się tak oliwa leje.

 6. Tak będzie dalej dopóki nie zmieni się świadomość że „typowy Janusz byznesmen” tak ma bo ma . A czemu tak? Każdy chce tanio!!! A Januszowi byznesmenowi ktos coś da,podaruje, umorzy? Nie. Jakie stawki takie usługi i sprzęt. Coś za coś. Trzeba dużo lat żeby zmienić mentalność ludzi. Janusz to nie instytucja charytatywna bo się dorobiła. To nie te czasy. Pozdrawiam serdecznie wszystkich którzy jeszcze walczą z przeciwnościami losu w transporcie drogowym rzeczy i osób, dźwigów, asenizacji itp. Może nadejdą ” normalne czasy dla was” Ja dałem sobie spokój bo nie warto się zabijać przez ” scia” lat za tym czego nie będziemy mieć czyli normalnych stawek żeby kupić nowy sprzęt i żyć jak człowiek chyba że się zmieni ale czy zmieni?? Mam wątpliwości…

  • Niestety masz 100% racji.Czasem szkoda sił i nerwów.I do tego walcz cały czas z 🙁 przyjaznym państwem.

 7. to nie wina samochodów

  Bzdura że to z samochodów ,prosty dowód to że Jakoś latem nikt na smog nie narzeka .To nasze domowe utylizatory opału zwane kotłami CO ,nie uchwalono w naszym województwie ustawy antysmogowej to bedziemy się dusić jeszcze przez dziesiatki lat w sezonie grzewczym .Ale oczywiście bardzo dobrze ze wyłapuje się kopciuchy również z dróg .Szkoda ze nie chodza po osiedlach i nie wyłapują tych co zadymiają całą okolicę

 8. Aaaa no tak właściciel bidny na opony nima !! Bo co podatek większy trza zapłacić i już nie godnie rzyc za 1000 zł mniej !!!

 9. Otwórz swoja firmę. Zajmie to chwile

Z kraju

Polityka i społeczeństwo