Niedziela, 26 maja 202426/05/2024
690 680 960
690 680 960

Na środku Placu Zamkowego stanie McDonald’s. Nakręcą zimową reklamę [WIZUALIZACJA]

Wielka kula a w środku restauracja McDonald’s w zimowej scenerii. Tego typu instalacja zostanie ustawiona na środku Placu Zamkowego.

Od kilku dni nie można parkować na części Placu Zamkowego w Lublinie. Trwają bowiem przygotowania do ustawienia niezwykłej instalacji, jaką będzie przezroczysta kula z restauracją McDonald’s w śnieżnej scenerii.

Budynek stylizowany na restaurację McDonald’s w otoczeniu zaśnieżonych drzewek znajdzie się w środku kuli. Całość ma być gotowa w najbliższą niedzielę 2 grudnia.

W godzinach od 10:00 do 21:00 Lublinianie będą mieli okazję wejść do wnętrza kuli. Na każdego zwiedzającego czekać będzie upominek-niespodzianka.

Kula pozostanie na Placu Zamkowym jeszcze dwa dni. W poniedziałek i wtorek zostanie wykorzystana do nakręcenia reklamy McDonald’s.

Instalacja związana z promocją oferty zimowej McDonald’s. Chodzi m.in. o powrót do oferty niezwykle popularnego Burgera Drwala.

McDonald’s w Polsce rozpoczął działalność w 1992 roku, otwierając pierwszą restaurację w Warszawie. Obecnie działa w Polsce 415 restauracji, które zatrudniają ponad 24 000 osób. 346 z nich to obiekty prowadzone przez 66 licencjobiorców, niezależnych przedsiębiorców działających na podstawie umowy franczyzy z McDonald’s.

Na środku Placu Zamkowego stanie McDonald’s. Nakręcą zimową reklamę [WIZUALIZACJA]

Na środku Placu Zamkowego stanie McDonald’s. Nakręcą zimową reklamę [WIZUALIZACJA]

(fot. nadesłane)

29 komentarzy

 1. Po co buda z pseudo jedzeniem w środku miasta.

 2. gratuluje redakcji stwierdzenia ,że buda w której podają jedzenie w papierze i pije się z plastikowych kubków jedząc rękoma to restauracja

 3. Ludzie czy wy potraficie czytać? To tylko do wtorku. Będą kręcić reklamę.

  • I całe szczęście! Potem niech ten szajs zabierają z powrotem do Stanów, albo chociaż do tego glonojada z ambasady juesej…

 4. hehe, żryjcie shit, żryjcie, diabeł się cieszy…obok jeszcze turkish kebab powinien stanąć

 5. Jak mi wstyd za ludzi z Lublina, którzy tu krytykują zamiast się cieszyć, że to właśnie Lublin będzie w reklamie, wypromuje się i że tak piękna część właśnie NASZEGO MIASTA będzie pokazana ludziom z całej Polski. Żadne inwestycje miasta się Wam nie podobają. Wam się nie dogodzi.. Maszt źle, reklama źle. Ludzie ogarnijcie się i zacznijcie być dumni ze swojego miasta i nie krytykujcie publicznie bo to bardziej psuje opinię o mieście niż jakaś reklama z „syfiastym żarciem”. Pozdrawiam

  • Poco reklama jedzenia które jest trucizną?

   • To wiesnaki robią hejt. Im niepasi że jest coś fajnego. A najlepsze wtym jest to że ŻADEN NIGDY NIE BYL W MCDONALD’S!

  • A kto ma niby być dumny ludność napływowa która tu pomieszkuje i wnosi swoje zachowania panszczyźniano kościelne??

 6. A MOŻE FRYTKI DO TEGO?