Na polnej drodze zauważył leżącego motorowerzystę. Tajemnicza śmierć młodego mężczyzny

Na leżącego na drodze mężczyznę, obok którego znajdował się motorower, natknęła się wczoraj przypadkowa osoba. Na chwilę obecną nie udało się ustalić nawet przypuszczalnych przyczyn śmierci 32-latka.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 20:15 w miejscowości Przychody w gminie Międzyrzec Podlaski. Służby ratunkowe zostały zaalarmowane, że przypadkowa osoba znalazła leżącego na polnej drodze nieprzytomnego motorowerzystę, który najprawdopodobniej uległ wypadkowi. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Przybyli na miejsce ratownicy stwierdzili, że 32-letni mieszkaniec gminy Międzyrzec Podlaski nie żyje. W trakcie wykonywanych pod nadzorem prokuratora czynności policyjni technicy nie ujawnili na motorowerze żadnych śladów mogących wskazywać, że uczestniczył on w zdarzeniu drogowym. Również podczas oględzin zwłok na ciele denata nie znaleziono żadnych obrażeń.

Funkcjonariusze ustalili również, że 32-latek nie leczył się na żadne przewlekłe choroby, nie nadużywał też alkoholu. Prokurator zadecydował o zabezpieczeniu ciała celem wykonania sekcji zwłok. Biegli z Zakładu Medycyny Sądowej mają określić, co było przyczyną śmierci mężczyzny.

(fot. lublin112)

7 komentarzy

 1. Wiatr morowy

 2. jestem bardzo ciekawy w jaki sposób tak szybko ustalili, że nie nadużywał alkoholu. pokazali jego zdjęcie we wszystkich barach i sklepach województwa? przepytali wszystkich krewnych i znajomych?
  mogli co najwyżej stwierdzić, że w chwili znalezienia był trzeźwy – i to też „na oko”, jeśli nie była od niego wyczuwalna woń alkoholu.

 3. B jak bębenek

  Może barszcz Sosnowskiego 🤔

 4. Ofiara COVID-19

 5. Ostatnio był taki przypadek w gminie Wysokie .Na polnej drodze znaleziono martwego motocyklistę po sekcji okazało sie ,że podczas jazdy połknął osę ,jak to niewiele potrzeba …

 6. może serducho, a kto z nas robi badania, ostatnio w mazowieckim chłopak 30 letni zmarł, podlewał wodę. Przyczyna – wada serca

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.6759zł -0.17%
  • GBP 5.204zł 0.32%
  • EUR 4.4723zł -0.17%
  • CHF 4.1043zł -0.1%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Przestrzenie Teatru na cenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie
  Food trucki przyjadą do Świdnika