Na klatce schodowej obmacywał kobietę. Nagrały go kamery (zdjęcia)

W jednym z bloków w rejonie lubelskiej dzielnicy LSM mężczyzna rzucił się na wracającą do domu kobietę. Pomimo ponad trzech miesięcy działań, policjantom nie udało się zatrzymać napastnika. Ponownie apelują o pomoc.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie prowadzą czynności w sprawie napaści na kobietę na tle seksualnym. Zdarzenie miało miejsce w jednym z lubelskich bloków w rejonie dzielnicy LSM. Jak wyjaśniają mundurowi, za wracającą do domu kobietą zaczął iść mężczyzna w wieku ok. 20-30 lat. Kiedy ta weszła do budynku, na klatce schodowej napastnik dobiegł do niej i przemocą doprowadził do innej czynności seksualnej. Pokrzywdzona zaczęła się bronić i krzyczeć. Na skutek zdecydowanej reakcji kobiety, napastnik uciekł.

Sprawą zajęli się kryminalni. Funkcjonariusze zabezpieczyli nagrania z okolicznych kamer monitoringu. Ich analiza wykazała, że mężczyzna został zarejestrowany przez kamerę znajdującą się na pobliskim sklepie. Ma on ok. 180 cm wzrostu, brązowe oczy, szczupłą sylwetkę i nie posiadał zarostu. Pokrzywdzona nie miała wątpliwości, że jest to osoba, która ją zaatakowała.

Zdjęcie 1Zdjęcie 2Zdjęcie 3

Zdarzenie miało miejsce 28 stycznia, jednak do tej pory policjantom nie udało się ustalić personaliów mężczyzny. Dlatego też apelują do wszystkich osób, które go rozpoznają, o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KMP w Lublinie przy ul. Północnej 3, pod nr tel. 81 535-56-42 lub 695-881-241. Policjanci gwarantują pełną anonimowość. Można też dzwonić pod nr alarmowy 112.

(fot. Policja Lublin)

13 komentarzy

 1. a jak sobie zapisze to zdjecie tego goscia i pózniej jak już go zlapią i zaczną go pokazywać z czarną opaską na oczach ,a ja wrzucę gdzieś do sieci to jego zdjęcie bez opaski z dopiskiem ” ten czlowiek dopuścił sie innej czynności seksualnej w Lublinie na LSM ” to też bedę sigany ,czy nie ?

  • Zgodnie z prawem to po prawomocnym wyroku skazującym będziesz mógł tak napisać, ale nadal nie będziesz mógł opublikować jego wizerunku.

   • Wy tu o głupotach a kobicina chciała by jeszcze raz a może i więcej a tu chłop się wystraszył i nima…

  • Z urzędu chyba nie, ale na wniosek „pokrzywdzonego” raczej tak, bo bezprawne ukazywanie wizerunku innej osoby jest zabronione.

   Istnieje coś takiego jak: „Rejestr Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym” na których prezentuje się wizerunek przestępców.

   Ja bym tą galerię rozszerzył, bo w czym gwałciciel jest lepszy/gorszy od mordercy? I dlaczego dane/wizerunek jednych się ukrywa, a innych upublicznia.

   • Żyjesz Franiu, znaczy Panie Piotrze. Już myślałem że pokonał Cię wirus. To kiedy idziemy robić zdjęcia źle zaparkowanym samochodom?

  • bo to takie głupie prawo – jak jest „podejrzany/poszukiwany” to gęba wszędzie, w całości. jak już go złapią i czeka na proces, to choćby się przyznał wszystko ocenzurowane, bo nie ma prawomocnego wyroku. a poszukiwany może być przecież niewinny (istnieje takie prawdopodobieństwo)

 2. Twarzoksiazke sobie przejrzyjcie to znajdziecie….

 3. Bo to ten co tu ciągle piszę,że to kobiety w miasteczkach prowokują.

 4. A tego z Krasnegostawu co parę miesięcy temu też bawił się w macani złapany? Może to ten sam?

 5. Nowy Porządek

  Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

 6. To łukrainiec. Szukajcie go za wschodnia granicą.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Klimat mazurskich jezior w Opolu Lubelskim, czyli impreza „Szanty i ryby”
Żniwowanie w skansenie: W lnianych strojach i z kosami w dłoniach ruszą do pracy
Pokazy symulatora dachowania oraz wystrzału poduszki powietrznej
Koncert Marcina Stycznia w Parku Dźwięków. Będą też zajęcia o ziołach
Muzyka, leżaki, jedzenie, kawa i napoje: Chillout Festiwal 2021