Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Na jezdni leżał ranny, nieprzytomny mężczyzna. Policjanci ustalają, co mu się stało

W ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala śmigłowcem LPR 37-letni mężczyzna, którego znaleziono leżącego na jezdni. Teraz sprawą zajmują się policjanci.

W sobotę około godziny 18:10 w miejscowości Gutanów w gminie Garbów znaleziono na jezdni nieprzytomnego mężczyznę. Leżał on na drodze gminnej prowadzącej w stronę Lasu Ożarowskiego. Mieszkańcy początkowo sądzili, iż znajduje się on pod wpływem alkoholu i śpi. Okazało się jednak, że posiada obrażenia ciała. Dlatego też od razu o wszystkim zaalarmowane zostały służby ratunkowe.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jak nam przekazano, w trakcie udzielania pomocy ratownicy zaczęli podejrzewać, iż obrażenia mężczyzny mogły powstać na skutek wypadku drogowego. Dlatego też powiadomiono policję.

37-latek w stanie ciężkim został przetransportowany do szpitala. Z kolei funkcjonariusze drogówki rozpoczęli czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności oraz przyczyn zdarzenia.

Kom. Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie wyjaśniał nam, że na chwilę obecną zabezpieczono ślady trwa też poszukiwanie świadków zdarzenia. Na razie wciąż nie wiadomo dokładnie, co się stało 37-latkowi. Dlatego też funkcjonariusze apelują do osób, które mają wiedzę na ten temat, lub też były świadkami zdarzenia, o kontakt pod nr 112. Anonimowość jest zagwarantowana.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

3 komentarze

 1. „trwa poszukiwanie świadków zdarzenia” – którzy widząc potrącenie w drodze ze sklepu, poszli do domu, zjedli obiad i kolację, a później wpadli na lublin112 sprawdzić, czy ich ktoś nie szuka.

  • Znieczulica.
   Choroba tego narodu.
   Zresztą nie jedyna.

   • Spróbuj powiadomić policję o przestępstwie które widziałeś. Po przesłuchaniu cię jako świadka stracisz ochotę na obywatelskie postawy.