Wtorek, 05 marca 202405/03/2024
690 680 960
690 680 960

Na drodze ekspresowej leży pojazd dostawczy. Duże utrudnienia w ruchu w kierunku Lublina (wideo)

Duże utrudnienia w ruchu występują na drodze S17 w Sieprawicach, na pasie w kierunku Lublina. Doszło tam do przewrócenia się pojazdu dostawczego.

Do zdarzenia doszło w środę po godzinie 8 na drodze S17 w Sieprawicach, na pasie w kierunku Lublina, pomiędzy węzłem Jastków a węzłem Lublin Sławinek. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że po zderzeniu dwóch pojazdów przewrócił się tam samochód dostawczy.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Obecnie leżący pojazd blokuje częściowo przejazd na dwóch pasach ruchu. Jak przekazuje Punkt Informacji Drogowej, do przewrócenia się pojazdu dostawczego doszło w wyniku zderzania się z autem osobowym.

Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać do godziny 11. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Kierowca pojazdu dostawczego został przetransportowany do szpitala.

(fot. wideo nadesłane Jakub – dziękujemy)

8 komentarzy

 1. wstawaj wstawaj, nie udawaj!

 2. zaraz następny się położy jak kierowca będzie nagrywał telefonem co się dzieje zamiast pilnować kierownicy

 3. Od razu wiedziałem, że kierującym pojazdem dostawczym będzie mężczyzna.

  *) Pojazd dostawczy – pojazd ciężarowy nazywany potocznie dostawczym po to by móc (zdaniem kierujących takimi pojazdami) nim parkować na chodnikach, choć każdy pojazd nie osobowy i każdy pojazd o masie ponad 2,5t ma absolutny zakaz wjeżdżania (najeżdżania choćby jednym kołem) na chodnik.

  • A jeśli dojazd do posesji prowadzi przez chodnik?
   Franiu zjedz snickersa…

   • Dojazd do posesji prowadzi zapewne przez wjazd który jest w pasie chodnika. A jak nazwa wskazuje słuzy do wjazdu a nie do parkowania, o czym zbyt wielu włascicieli równiez osobówek o DMC do 2,5t zapomina i traktuje wjazd do posesji prawie jak własną posesję. Biedaki maja tak małe działeczki że probują zyskać kilka metrów samochodami swoimi zastawiając chodniki czy wjazdy.

 4. Dostawczak to dostwczak, a ciężarówka, to ciężarówka – nie dorabiaj na siłę ideologii.

 5. Pan Kuba Sienkiewicz, przy niemałej pomocy „Elektrycznych gitar”, takie sytuacje bał na luz, śpiewając piosenkę p.t. „Przewróciło się, niech leży”.
  To niech leży… można przecież objazdem…

Z kraju

Polityka i społeczeństwo