Niedziela, 14 kwietnia 202414/04/2024
690 680 960
690 680 960

Mówił ratownikom medycznym, że nie posiada nazwiska. „Incognito” miał ponad 3 promile

W środę wieczorem biłgorajscy policjanci zatrzymali 47-latka z gminy Obsza. Mężczyzna był agresywny i nie chciał podać w szpitalu swojego nazwiska.

Wczoraj wieczorem do biłgorajskiego szpitala przewieziono karetką nietrzeźwego mężczyznę. Był on agresywny, a poza tym nie chciał podać swoich danych personalnych. Na miejsce wezwano więc patrol policji. Mundurowi przebadali mężczyznę alkomatem, okazało się, że miał on ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Mężczyzna nie chciał podać ratownikom medycznym swoich danych personalnych, mówiąc że jest „incognito”, a nazwiska nie posiada. Dopiero przybyli na miejsce policjanci ustalili jego dane osobowe.

Jak się okazało to 47-latek z gm. Obsza. Awanturnik został osadzony w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia.

2016-12-15 19:33:56
(fot. ilustr. lublin112.pl)

12 komentarzy

 1. Stu dwunasty niedorzecznik

  To CZŁOWIEK, a w dodatku Polak, może nawet „brat” w Chrystusie.
  Nietrzeźwych kretynów ci u nas dostatek wielki.

 2. Za starych dobrych czasów, pał by na plery nawsadzali, raz dwa by wytrzezwiał. Nie tylko swoje dane by sobie przypomniał ale i do czwartego pokolenia wstecz, życiorysy całej rodziny.

  • I uważasz, że to jest metoda? Ma obowiązek podania danych, jeśli tego nie zrobi dostaje karę finansową. Jeśli jej nie zapłaci to musi ją odpracować (odśnieżanie, sprzątanie itp.) Wystarczy to egzekwować, wtedy nie trzeba nikogo bić.

   • Ty tak na poważnie? Gdzie ty żyjesz człowieku? Kary finansowej nie zapłaci, bo nie ma z czego i Sąd zamieni mu na areszt. Tam dostanie ciepły kąt, michę i opiekę lekarską. Do pracy nikt go nie zmusi, bo nie ma takiego prawa. Policz teraz co się dla obywateli bardziej opłaca: cackać się z głąbem narażając obywateli na spore koszty, czy nawsadzać pał na durny pusty łeb, bez całych tych ceregieli.

    • Jak ja lubię te bajki o CIEPŁYM kącie, pełnej misce i przede wszystkim opiece lekarskiej. Hahaha. Nie jeden z zapaleniem okostnej na karetkę czekał, bo wcześniej nawet lekarza nie chcieli wezwać. Nie jeden z zapaleniem płuc leżał, bo przecież tam jest tak ciepło. Nie jedna rodzina 300 zł na paczkę żywnościową wydała, bo przecież tam jest góra jedzenia. No ale przecież Mietek siedział więc wie, ja się mogę mylić.

     • Zapewne, za niewinność siedziałeś. Więzienie to nie sanatorium. Z jakiej racji złodziejom czy bandziorom ma przysługiwać jeszcze dostęp do lekarza bez kolejki? Żarcie ci nie smakuje? W szpitalach normy żywieniowe na pacjentów są niższe jak na kryminalistów. Powinni zapier… na swoje utrzymanie a jak nie, to kubek wody i suchary. Za połowę kosztów, Putin chętnie do obozów karnych by takich przyjął. Jak byś tam posiedział i zapracował na żarcie, nie narzekał byś na Polskie więzienia.

     • Nie ważne skąd wiem tyle o puszce, może miałam tam praktyki na studiach? Bliskich? W każdym bądź razie nie powielaj kłamstw o więzieniach, kto na prawdę żałuje stara się o pracę najpierw w zakładzie, a na p3 poza zakładem, byle tylko wrócić do bliskich i żyć normalnie. Patologia siedzi, nic nie robi, a po wyjściu, dalej robią to co robili. A ile niewinnych tam siedzi, to ręce opadają. Dodam tylko tyle, ze to rodzina i znajomi ’ wsadzili’ ich do zk. Po co mają wydawać kasę na dom starców? Po co im kumpel który odbił dziewczynę? Jak bardzo zraniona zerwaniem dziewczyna jest zdolna do zemsty na byłym, a przecież wujek policjant pomoże ? Życia nie znasz Mietek.

    • Tak, ja na poważnie. Nie zapłaci kary to do więzienia, w którym ma pracować a nie siedzieć. Ma zarobić na swoje utrzymanie tam i do tego odpracować swoje winy. To na prawdę nie jest takie trudne do wprowadzenia.

 3. to wyjątkowo tajemniczy dźentelmen… hmmm

 4. A jak porządny człowiek potrzebuje pomocy to nie ma szans na szybka interwencję lekarską. Godzinami czeka się na izbie przyjęć, a jak menela przywiozą to szybciutko koło niego latają. To wszystko jest chore. Kiedy skończy się życie pijaków i nierobów na koszt podatników? Normalni płacący obywatele są gorzej traktowani niż taki zapijaczony chlor, któremu wszystko się oczywiście należy za darmochę. Jak w tym kraju ma być dobrze skoro cały czas jest promowane pijaństwo i życie na socjalu.

 5. A Ty wytrzeźwiałeś że głosujesz?

Z kraju