690 680 960

MotoMikołaje z prezentami u dzieci w szpitalach (wideo, zdjęcia)

W niedzielę miłośnicy dwóch kółek, przebrani za Mikołajów, odwiedzili z prezentami dzieci przebywające w lubelskich placówkach medycznych. W barwnej paradzie udział wzięło ponad 100 osób.

Jak co roku motocykliści przebrani za Mikołajów spotkali się na Placu Zamkowym, z mnóstwem prezentów dla dzieci przebywających w lubelskich szpitalach.

O godzinie 12 miłośnicy jednośladów w eskorcie policji wyruszyli do dzieci. MotoMikołaje co roku niosą radość i góry prezentów. Do małych pacjentów trafiły także maskotki, które zostały zebrane w Szkole Podstawowej nr 30.

MotoMikołaje odwiedzili Uniwersytecki Szpital Dziecięcy, z prezentami byli także w szpitalu przy al. Kraśnickiej. Jutro pojadą do domu dziecka przy ul. Sierocej.

 

(fot. wideo lublin112.pl, wideo nadesłane Paweł)

3 komentarze

  1. obywatel szeregowy

    Zastanawiam się teraz gdzie podział się ten cały hejt na Motocyklistów? Pod artykułami o wypadkach mnóstwo „specjalistów” się wypowiada, a gdzie oni są teraz? Czyżby taka wiadomość zniechęca osoby nienawidzące ludzi na dwóch kołach? Po porostu się szanujmy, bo motocyklistka/motocyklista też człowiek:-)

    • Fakt, przebrany za Mikołaja nie jedzie slalomem między samochodami z dwukrotną dozwoloną prędkością, ale i tak wielu z nich ma na motorze namalowaną swoją grupę krwi. Po co?

  2. Grupa krwi na motocyklu jest po to aby możliwie najszybciej/najsprawniej udzielić osobie poszkodowanej w wypadku pomocy w przypadku dużej utraty krwi. Kierowcy aut tez woza takie informacje w aucie, ale one nie są dla Ciebie tak łatwo widoczne…

Kursy walut

  • USD 4.5066zł -0.22%
  • GBP 5.4151zł 0.02%
  • EUR 4.6684zł -0.28%
  • CHF 4.7421zł -0.06%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej