690 680 960

Motocykliści po raz kolejny pojechali z darami dla hospicjum im. Małego Księcia (wideo, zdjęcia)

W niedzielę lubelscy motocykliści zorganizowali akcję charytatywną na rzecz hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie. Udział w wydarzeniu wzięło pojazd 100 miłośników jednośladów.

Miłośnicy jednośladów po raz kolejny zorganizowali akcję „Motocykliści dla hospicjum im. Małego Księcia”. Wszystko zaczęło się w niedzielę w południe na parkingu przed Areną Lublin. Tam spotkało się ponad stu motocyklistów, którzy przywieźli dary dla dzieci, a następnie złożyli je w ciężarówce, która punktualnie o godzinie 13 ruszyła w motocyklowym konwoju do hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie.

Motocykliści w kolumnie zabezpieczonej przez policjantów przejechali ulicami miasta, aby następnie dotrzeć do hospicjum i przekazać dary. Wśród nich były m.in. podkłady higieniczne na łóżeczka, pieluszki, wilgotne chusteczki, a także przybory do pisania, farby, kredki, czy też kolorowanki.

Akcję zakończył poczęstunek z grilla na terenie Stajni Drwal przy ul. Wólczańskiej.

(fot. lublin112.pl)

10 komentarzy

 1. Akcja fajna, samochód duży i darów mało jednak.
  Na św. Mikołaja jest tłum moto.

 2. Ogromne brawa! Rewelacyjna akcja 😁💪

 3. BRAWO. Super akcja Brawo💪

 4. Akcja super, ale motocykliści to nie tylko kluby motocyklowe. Gdyby to było wcześniej odpowiednio nagłośnione to motocyklistów jak i oczywiście darów byłoby o wiele więcej. Pozdrawiam.

 5. A stare wski były? ,i te takie różne rumple z koszami ?? Śmiać mi się jak takich widzę 500.lat za muzzynami

 6. A ślad węglowy tego wydarzenia? Ile litrów benzyny zostało spalone? Wiem, jeździć hulajnogą to nie to samo, ale dla planety zdrowiej.

 7. najwiekszym darem by było jakby przestali chałasować

  • łot tylko durak !

  • To byłby DAR motocyklistów dla całego miasta Lublin, również chorych i dzieci i starszych. Hałas dla cierpiących jest bardziej uciązliwy, hałas prowadzi do chorób. Kiedyś kiedy motocykl przejechał raz na kilka dni, kiedy was było mało to dało się wytrzymać , ale teraz jest was cała masa i tylko więcej, coraz głosniejszych motocykli a i nie brakuje takich co dla fanu hałasują w dzien, a co jeszcze gorsze w nocy. Ludzie zyjcie swoim hobby , ale i dajcie też zyć innym.

Kursy walut

 • USD 4.3365zł -0.31%
 • GBP 5.3357zł -0.83%
 • EUR 4.621zł -0.69%
 • CHF 4.7809zł -1.39%

Polub nas