690 680 960

Motocykl uderzył w barierę energochłonną. Mieszkanka Lublina zginęła w wypadku na autostradzie A4

W niedzielę na autostradzie A4 doszło do tragicznego w skutkach wypadku z udziałem motocyklistki. Nie żyje mieszkanka Lublina, której motocykl uderzył w bariery energochłonne.

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj około godziny 14, na autostradzie A4 w Żyrakowie w powiecie dębickim w województwie podkarpackim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku z udziałem motocyklistki.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca motocyklem marki BMW, zjechała na pas awaryjny, a następnie uderzyła w barierę energochłonną. Kierująca jednośladem, 59-letnia mieszkanka Lublina zginęła na miejscu.

Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia oraz dokumentację fotograficzną. Ich analiza pozwoli wyjaśnić przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

(fot. OSP KSRG Straszęcin)

11 komentarzy

 1. Dynamit w manetce był, komputer się zawiesił. Ot , i przyczyna

 2. No i możliwość dodawania komentarzy dostępna. Zaraz ktoś pewnie odniesie się do wieku Pani, do tego, że powinna się zajmować wnukami itp. Piszę to w tym kontekście, że swego czasu lublin112 wyłączył możliwość dodawania komentarzy pod sprawami dotyczącymi uchodźców z Ukrainy podczas gdy to są prawdziwe ludzkie dramaty i uważam, że to właśnie w tego typu przypadkach powinna zostać wyłączona możliwość zamieszczania komentarzy.

  • Zgadza się. Obrażać można tylko pieszych albo rowerzystów, którzy zginął w wypadku. Śmierć zmotoryzowanego, który ginie na własne życzenie to zaś tragedia.

 3. Możliwe, że jak to w Polsce często z „miękkimi” uczestnikami ruchu drogowego bywa, „przyczyny” podrapały się po [***], stwierdziły „ma za swoje wariat” i pojechały dalej.

 4. motocykle sa szybkie i szybo pozwalja isc na tamtem swiat

 5. W większości kiedy ginie motocyklista/ motocyklistka wina niestety jest po tej 2 stronie…stała się wielka tragedia…nie ma co lamentować…

 6. sezon dawców rozpoczęty

 7. Możliwości dodawania komentarzy ekspertów od wszystkiego w takich przypadkach powinno być zablokowane . Redakcjo przemyśl to na przyszłość .

 8. Wyrazy współczucia dla rodziny.

 9. Wielkie wyrazy współczucia dla rodziny.

 10. Życie tak kruche jest!
  Może kamerka wyjaśni co się stało / jeśli ją miała/. Ja mam kamerki w każdym pojeździe i na moto też biorę. Nie ma lepszego świadka.

Kursy walut

 • USD 4.4351zł -0.91%
 • GBP 5.4317zł -0.31%
 • EUR 4.6821zł -0.33%
 • CHF 4.7474zł -0.05%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Bal Sylwestrowy w Wilkołazie
Miejski Urząd Pracy w Lublinie serdecznie zaprasza na „Polsko-Ukraińskie Spotkanie dla Pracy”!
Zaproszenie na wspólne ubieranie osiedlowej choinki
X Turniej o Puchar Świętego Mikołaja w Karate Tradycyjnym w Zamościu
Strażacy ze Strzeszkowic Dużych organizują Bal Sylwestrowy