690 680 960

Moto-Sekcja zorganizowała kolejne bezpłatne szkolenia dla motocyklistów (zdjęcia)

Kolejne w tym roku bezpłatne szkolenie dla motocyklistów odbyło się dzisiaj na torze w Lublinie. Ponownie lista uczestników zapełniła się bardzo szybko.

W sobotę na torze Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy przy ul. Grygowej w Lublinie odbyło się bezpłatne szkolenie dla motocyklistów. To już druga w tym toku tego typu akcja. Wydarzenie zorganizował Motocyklowy Klub Sportowy Moto-Sekcja pod patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego. Celem jest oczywiście doskonalenie techniki jazdy, a tym samym poprawa bezpieczeństwa motocyklistów.

Zainteresowanie szkoleniem, podobnie jak w ubiegłych edycjach, było ogromne. Uczestnicy pochodzili z całego regionu, a nad wszystkim czuwali profesjonalni trenerzy i instruktorzy sportów motocyklowych.

Jak nam wyjaśniano, szczególny nacisk kładziony był na opanowanie techniki pokonywania zakrętów na motocyklu. To właśnie w tego typu momentach często dochodzi do groźnych wypadków. Dlatego też uczestnicy szkolenia pracowali nad równowagą i precyzją manewrów.

(fot. lublin112)

3 komentarze

  1. Szkoda tylko,że wcześniej jakiejś wzmianki nie było, tylko po fakcie można się dowiedzieć, LWG

    • Informacje są na stronie Moto-Sekcji, ich profilu FB, na ODTJ, było nawet w TVN Turbo, da się to ogarnąć. Byłem na poprzednim, polecam.

    • Była, tylko najpierw trzeba sprawdzać, a potem komentować 😉

Kursy walut

  • USD 4.4827zł -0.63%
  • GBP 5.4185zł -0.57%
  • EUR 4.6835zł -0.1%
  • CHF 4.7555zł -0.36%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie