Sobota, 15 czerwca 202415/06/2024
690 680 960
690 680 960

Mocne najechanie, jedna osoba w szpitalu (zdjęcia)

Wczoraj po południu na drodze krajowej nr 82 doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Jedna osoba trafiła do szpitala. Przez kilkadziesiąt minut występowały utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło we wtorek po południu w miejscowości Głębokie w gminie Cyców, w powiecie łęczyńskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych.

Na miejscu interweniowała straż pożarna z Łęcznej i Cycowa, policja, zespół ratownictwa medycznego, a także zadysponowano śmigłowiec LPR. W rejonie wypadku ratownicy zastali dwa rozbite auta osobowe. Ze wstępnych informacji wynika, że kierowca auta marki Skoda uderzył w tył pojazdu marki Mazda.

W wyniku zdarzenia jedna osoba została poszkodowana i przetransportowano ją do szpitala. W rejonie wypadku przez kilkadziesiąt minut występowały utrudnienia z przejazdem. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zderzenia obu pojazdów.

Mocne najechanie, jedna osoba w szpitalu (zdjęcia)

Mocne najechanie, jedna osoba w szpitalu (zdjęcia)

Mocne najechanie, jedna osoba w szpitalu (zdjęcia)

(fot. PSP Łęczna)

Autor: redakcja

5 komentarzy

  1. Babunia (podobnież, kochana)

    Nareszcie widzę tu jakąś proporcjonalność: dwóch policjantów, dwa (tylko) zastępy chłopców do wszystkiego i karetka pogotowia. Dobrze, że grabarz niepotrzebny.

  2. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chichot Losu

    Ciekawe czy znajdzie sią spec od poskładania tych „puzzli”, czy szrotmistrz będzie potrzebny…

  3. Ostatnie Felicje same się eliminują

  4. To znów felicja ze słabymi hamulcami. Producent powinien zrobić akcję wymiany.

  5. Asystent hamowania w Skodzie do wymiany…