Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Młody mężczyzna został potrącony przez pociąg. Jego życia nie udało się uratować

Wczoraj po południu na torach koło Biłgoraja stracił życie młody mężczyzna. Teraz okoliczności oraz przyczyny zdarzenia ustalają policjanci i prokuratura.

Do zdarzenia doszło we wtorek po godzinie 16 w miejscowości Dąbrowica koło Biłgoraja. Na Linii Hutniczej Szerokotorowej potrącony został mężczyzna. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, policja oraz straż ochrony kolei.

Jak wstępnie ustalono, pociąg towarowy potrącił 24-letniego mieszkańca gminy Biłgoraj. Jego życia nie udało się uratować. Zmarł w wyniku doznanych obrażeń ciała.

Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą teraz czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności oraz przyczyn zdarzenia. Przez kilka godzin ruch pociągów w tym miejscu był wstrzymany.

(fot. lublin112.pl – zdjęcie ilustracyjne)

4 komentarze

  1. pomimo wysiłków jakie ciągle podejmuje w walce z nieudolnością tego państwa, głupotą społeczeństwa i brakiem chęci zmiany czegokolwiek na lepsze ze strony „ludzi” często myślę sobie, że jedynym rozwiązaniem jest zakończenie żywota – i tak myślę, że większość samobójców to dobrzy ludzie, którzy nie widzą sensu w życiu no bo jak dostrzec sens w tym bałaganie??
    ludzie chcą być niewolnikami i nawet nie potrafią zrozumieć samobójcy, który niewolnikiem być nie chciał…

  2. „Młody mężczyzna został potrącony przez pociąg. Jego życia nie udało się uratować” – bardzo odkrywcze…”
    Dziwiłbym się jakby po potrąceniu, wstał otrzepał się i poszedł do domu…

Wiadomości z info112