690 680 960

Mieszkańcy Lublina pokochali żużel, miasto przeznaczy na ten sport dodatkowe środki

Po apelu lubelskich radnych zwiększona została kwota, jaką miasto przeznaczy na żużel. Dodatkowe 1,5 mln złotych zostało zapisane w autopoprawce do projektu budżetu na przyszły rok.

26 komentarzy

 1. Facet od podnośników koszowych reklamował swoją firmę jedynie a nie mieszkańcy pokochali .Swoją drogą ciekawe jaką premię (pewnie zero) wypłacił pracownikom za ten podnośnikowy cyrk .

 2. Totalny bezsens. Pieniadze można było przeznaczyć na coś, co służyloby większości mieszkańców, a nie wybrańcom.nie zgadzam się!

 3. duchy PRL-u wicznie żywe

  Choć nie jestem wyborcą PO to za te decyzje BRAWO wielkie dla włodarzy miasta. Sport jest wizytówką miasta i regionu, Lublin nie musi i nie powinien być prowincją ze ściany wschodniej. Mieszkałem parę lat w tym mieście dawno temu, będąc w tym roku widzę mega pozytywne zmiany, nie ma już dziwnej wiecznej budowy niedaleko parku saskiego, w centrum jest deptak, remontują al. Racławickie … nie wiem skąd te protesty, cztery bańki na tego rodzaju promocję to naradę tanio, bo trzy minuty spotu w ogólnopolskiej tv kosztuje ok. 100 tys. zł

  • Żużel jest właśnie typowym sportem dla prowincji ze ściany wschodniej… a te zmiany o których piszesz dobrze wyglądają tylko dla postronnego widza, taka KOSMETYKA… a pieniądze wydają lekką ręką i jeszcze im mało.

 4. ze.rali sie nie pokochali , rzuk jak tam praca na górkach czechowskich wre?

 5. Biedne te lubelskie dzieci do końca życia będą spłacały czyjeś długi.

 6. Właściciel i kibice powinni utrzymywać klub . Wierny kibic zaplaci każdą cene za bilet wstepu.

 7. Oddzialł zakażny

  Mieszkańcy Lublina pokochali żużel , czy napewno mieszkańcy? Ja co prawda lubię żużel, ale nie kocham pokrętnych kombinacji finansowych. Klubowi dodali, a komu zabrali? Dlaczego nie napisaliście komu zabrali pieniądze? Jakim prawem zabrali potrzebującym? Wystarczy przeczytać podpisy pod apelem, co niektóre nazwiska, delikatnie pisząc – jakiego by tu użyć słowa, co by obrazić tych porządnych?

 8. Prawda jest też taka, że Żuk chce rozpieścić żużel do tego stopnia, że każdy następny prezydent będzie miał nie lada dylemat aby sprostać podobnym albo i większym oczekiwaniom… kiedy ON pozostanie nieskazitelnym aniołem stróżem żużla, na innych, którzy wolą inwestować w kulturę i oświatę będą wieszane psy.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Festiwal Mieszkańców Kośminka
Dni Gminy Cyców. Zagrają m.in. Coco Jumbo, Lili, Effect, Piękni i Młodzi oraz Top One.
Moto Piknik Rodzinny na biłgorajskim Autodromie
Dożynki gminy Nałęczów
Dożynki gminy Nielisz