Miał w samochodzie marihuanę. Wpadł podczas legitymowania

22-letni mieszkaniec gminy Gościeradów w pojeździe miał marihuanę. Na narkotyki natrafili kraśniccy policjanci podczas legitymowania mężczyzny.

We wtorek przed południem kraśniccy policjanci w jednej z miejscowości w gminie Kraśnik zauważyli stojący w bocznej uliczce pojazd marki Renault Clio, w którym znajdowało się trzech młodych mężczyzn. Mundurowi postanowili ich wylegitymować.

– W trakcie legitymowania mężczyzn w wieku 22, 23 i 24 lat, na tylnym siedzeniu pojazdu policjanci ujawnili pojemnik koloru białego z zawartością suszu roślinnego oraz replikę broni – karabinka szturmowego G36. Do posiadania marihuany przyznał się 22-letni mieszkaniec gminy Gościeradów. Jak wyjaśnił susz konopi indyjskich pochodził z jednej rośliny, którą wyhodował podczas pobytu w Niemczech – informuje asp. Marta Wianiarczyk-Bigos z kraśnickiej Policji

Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Po przyznaniu się do winy i złożeniu szczegółowych wyjaśnień 22-latek dobrowolnie poddał się karze zaproponowanej przez prokuratora.

2017-07-06 08:18:19
(fot. Policja Kraśnik)

Zobacz również

6 komentarzy

 1. brawo!!!teraz czuje się bezpieczniej fajnie ze tyle czasu i energii wykorzystali policjanci + prokuratura żeby złapać i ukarać tych niebezpiecznych przestępców.

 2. miasto inspiracji

  Złapcie jeszcze kilku handlarzy fajek bez akcyzy! Jesteście tacy super!

 3. A teraz ten człowiek pójdzie do kicia za kilka gramów trawy…. a ten co w niedziele na bani potrącił rowerzystki dalej chodzi wolny !

 4. handlarzy fajek się nie czepią bo kasą się dzielą z pol….ą

 5. Każdy zdrowo myślący człowiek wie że marihuana uzależnia i prowadzi do otępienia które często widać na twarzach młodych narkomanów. To że przygoda z twardymi narkotykami zaczyna się od marihuany widzę po dawnych znajomych – teraz ćpunach. Taka jest prawda.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7349zł 0.44%
  • GBP 5.2617zł 0.47%
  • EUR 4.5306zł 0.62%
  • CHF 4.1601zł 0.58%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Przestrzenie Teatru na scenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie
  Food trucki przyjadą do Świdnika