Miał w samochodzie marihuanę. Wpadł podczas legitymowania

22-letni mieszkaniec gminy Gościeradów w pojeździe miał marihuanę. Na narkotyki natrafili kraśniccy policjanci podczas legitymowania mężczyzny.

We wtorek przed południem kraśniccy policjanci w jednej z miejscowości w gminie Kraśnik zauważyli stojący w bocznej uliczce pojazd marki Renault Clio, w którym znajdowało się trzech młodych mężczyzn. Mundurowi postanowili ich wylegitymować.

– W trakcie legitymowania mężczyzn w wieku 22, 23 i 24 lat, na tylnym siedzeniu pojazdu policjanci ujawnili pojemnik koloru białego z zawartością suszu roślinnego oraz replikę broni – karabinka szturmowego G36. Do posiadania marihuany przyznał się 22-letni mieszkaniec gminy Gościeradów. Jak wyjaśnił susz konopi indyjskich pochodził z jednej rośliny, którą wyhodował podczas pobytu w Niemczech – informuje asp. Marta Wianiarczyk-Bigos z kraśnickiej Policji

Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Po przyznaniu się do winy i złożeniu szczegółowych wyjaśnień 22-latek dobrowolnie poddał się karze zaproponowanej przez prokuratora.

2017-07-06 08:18:19
(fot. Policja Kraśnik)

Zobacz również

6 komentarzy

  1. brawo!!!teraz czuje się bezpieczniej fajnie ze tyle czasu i energii wykorzystali policjanci + prokuratura żeby złapać i ukarać tych niebezpiecznych przestępców.

  2. miasto inspiracji

    Złapcie jeszcze kilku handlarzy fajek bez akcyzy! Jesteście tacy super!

  3. A teraz ten człowiek pójdzie do kicia za kilka gramów trawy…. a ten co w niedziele na bani potrącił rowerzystki dalej chodzi wolny !

  4. handlarzy fajek się nie czepią bo kasą się dzielą z pol….ą

  5. Każdy zdrowo myślący człowiek wie że marihuana uzależnia i prowadzi do otępienia które często widać na twarzach młodych narkomanów. To że przygoda z twardymi narkotykami zaczyna się od marihuany widzę po dawnych znajomych – teraz ćpunach. Taka jest prawda.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dożynki w mieście, czyli Dożynkowe Jarmarki Lubelskie
Startuje Lubelski Festiwal Nauki. Będzie specjalny pokaz na placu Litewskim oraz Piknik Naukowy
Na zamku lubelskim i zamkowych błoniach odbędzie się weekend z archeologią
Jarmark Firlejowski, czyli dawne dworskie i rycerskie tradycje z czasów świetności magnackiego rodu
Malownicza Wąwolnica: Gwiazdą wydarzenia będzie Izabela Trojanowska