Wtorek, 23 lipca 202423/07/2024
690 680 960
690 680 960

Miał w samochodzie marihuanę. Wpadł podczas legitymowania

22-letni mieszkaniec gminy Gościeradów w pojeździe miał marihuanę. Na narkotyki natrafili kraśniccy policjanci podczas legitymowania mężczyzny.

We wtorek przed południem kraśniccy policjanci w jednej z miejscowości w gminie Kraśnik zauważyli stojący w bocznej uliczce pojazd marki Renault Clio, w którym znajdowało się trzech młodych mężczyzn. Mundurowi postanowili ich wylegitymować.

– W trakcie legitymowania mężczyzn w wieku 22, 23 i 24 lat, na tylnym siedzeniu pojazdu policjanci ujawnili pojemnik koloru białego z zawartością suszu roślinnego oraz replikę broni – karabinka szturmowego G36. Do posiadania marihuany przyznał się 22-letni mieszkaniec gminy Gościeradów. Jak wyjaśnił susz konopi indyjskich pochodził z jednej rośliny, którą wyhodował podczas pobytu w Niemczech – informuje asp. Marta Wianiarczyk-Bigos z kraśnickiej Policji

Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Po przyznaniu się do winy i złożeniu szczegółowych wyjaśnień 22-latek dobrowolnie poddał się karze zaproponowanej przez prokuratora.

2017-07-06 08:18:19
(fot. Policja Kraśnik)

6 komentarzy

  1. brawo!!!teraz czuje się bezpieczniej fajnie ze tyle czasu i energii wykorzystali policjanci + prokuratura żeby złapać i ukarać tych niebezpiecznych przestępców.

  2. miasto inspiracji

    Złapcie jeszcze kilku handlarzy fajek bez akcyzy! Jesteście tacy super!

  3. A teraz ten człowiek pójdzie do kicia za kilka gramów trawy…. a ten co w niedziele na bani potrącił rowerzystki dalej chodzi wolny !

  4. handlarzy fajek się nie czepią bo kasą się dzielą z pol….ą

  5. Każdy zdrowo myślący człowiek wie że marihuana uzależnia i prowadzi do otępienia które często widać na twarzach młodych narkomanów. To że przygoda z twardymi narkotykami zaczyna się od marihuany widzę po dawnych znajomych – teraz ćpunach. Taka jest prawda.

Z kraju

Sport