690 680 960

Miał ponad promil alkoholu, spadł z rusztowania. Mężczyzna trafił do szpitala

W trakcie prace remontowych jednego z budynków w Puławach doszło do groźnego wypadku. Mężczyzna spadł z rusztowania, 63-latek z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Do wypadku doszło w miniony piątek przy jednej z ulic w Puławach. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że mężczyzna spadł z rusztowania.

Puławscy policjanci ustalili wstępnie, że 63-latek wykonując prace remontowe jednego z budynków, w pewnym momencie spadł z rusztowania. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Lublinie.

Po badaniach okazało się, że 63-latek z Puław doznał poważnych obrażeń ciała i pozostał w szpitalu na dalszym leczeniu. Na jaw wyszła także najbardziej prawdopodobna przyczyna zdarzenia. Badanie wykazało, że mężczyzna miał ponad promil alkoholu w organizmie. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności tego zdarzenia.

(fot. pixabay.com)

6 komentarzy

 1. Ręce konserwowane

  Po trzeźwemu to ja też bym nie wszedł na rusztowanie.

 2. No w szpitalu ma szansę źe nie spadnie z łóźka , bo są teraz nowoczesne z podnoszonymi bokami i zabezpieczają przed wypadnięciem. Teraz będą jego leczyć na covida , bo tylko to jest teraz trendy.

 3. Jasio Paweł Trzeci (a może nawet ostatni)

  Oj, bida sie zapowiada w rodzinie – jedyny żywiciel straci pracę, odszkodowania też nie dostanie, o rencie też może se zapomnieć…
  Nic ino MOPS, albo jaki inny Caritas…

 4. Zgodnie z tradycją, po szklanie i na rusztowanie 😀

 5. A kto na budowie jest trzeżwy???????

Kursy walut

 • USD 3.9769zł -0.83%
 • GBP 5.0142zł -0.36%
 • EUR 4.3543zł -0.41%
 • CHF 4.512zł -0.5%

Polub nas