690 680 960

Mercedes wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Dwie osoby trafiły do szpitala (zdjęcia)

We wtorek przed północą pojazd osobowy wypadł z drogi krajowej nr 19 i uderzył w drzewo. Autem podróżowały trzy osoby, dwie z nich trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło we wtorek po godzinie 23 na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Wola Lisowska w powiecie lubartowskim, na trasie Lubartów – Kock. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Ratownicy zastali pojazd osobowy marki Mercedes leżący na boku poza jezdnią. Trzech mężczyzn podróżujących pojazdem opuściło auto przed przybyciem służb ratowniczych, poruszali się o własnych siłach.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym. Jednocześnie w pojeździe odłączono instalację elektryczną oraz gazową. Dwóch mężczyzn zostało zabranych do szpitala, jeden pozostał na miejscu zdarzenia.

W trakcie prowadzonych działań ruch na drodze krajowej, na wysokości miejsca zdarzenia, odbywał się wahadłowo. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

(fot. PSP Lubartów)

10 komentarzy

 1. szybciej wieśniaki, szybciej – cmentarze czekają na pochówki !!!!!

 2. Dobrze, że już na początku lasu trafił na solidne drzewo, bo zniszczenia w młodniaku mogły być większe.

  Właściciele przydrożnych posesji, miedzy przydrożnym rowem, a ogrodzeniem swoich chałup, obór i stodół, sadźcie drzewa, a zanim urosną na takie, które mogą zapobiec najazdowi na wasze sypialnie i salony, stawiajcie solidne słupy.

 3. Czy to już nieudana selekcja naturalna, czy zwykły wypadek, którzy może się przydarzyć nawet najlepszym. Właściwie to tylko najlepszym.

 4. Mercedes na gaz. Wyobrażam sobie prestiż, gdy się taką luksusową furą podjeżdża i podłącza rurę od LPG.

 5. Wieśniak w gumofilcach z ostrogami

  Mówta se co chceta, ale jednak drzewa są niezastąpione jeśli chodzi o skuteczne zatrzymanie zbyt rozbrykanych posiadaczy praw jazdy.

Kursy walut

 • USD 4.348zł 0.51%
 • GBP 5.3595zł -0.03%
 • EUR 4.7089zł -0.15%
 • CHF 4.6918zł -0.29%

Polub nas