690 680 960

Mercedes uderzył w drzewo. Interweniował śmigłowiec LPR (zdjęcia)

W środę po południu w miejscowości Hołowno doszło do poważnego wypadku drogowego. Poszkodowanego kierowcę przetransportowano do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do zdarzenia doszło w środę przed godziną 13 w miejscowości Hołowno w powiecie parczewskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku na drodze powiatowej. Z przekazanych informacji wynikało, że auto osobowe uderzyło w drzewo. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego, policja, a także śmigłowiec LPR.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że 74-letni mieszkaniec powiatu parczewskiego kierując samochodem marki Mercedes z nieustalonych przyczyn zjechał do przydrożnego rowu. Tam pojazd uderzył w drzewo. Z uwagi na odniesione obrażenia kierujący autem został przetransportowany do szpitala śmigłowcem LPR. Mężczyzna podróżował sam.

Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce wypadku i wykonują czynności procesowe. Na miejscu zdarzenia ruch odbywa się wahadłowo. Sprawą wypadku zajmą się śledczy, którzy będą wyjaśniać wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

Mercedes uderzył w drzewo. Interweniował śmigłowiec LPR (zdjęcia)

Mercedes uderzył w drzewo. Interweniował śmigłowiec LPR (zdjęcia)

(fot. Policja Parczew)

Jeden komentarz

  1. Nic mu będzie, tylko trochu spłaszczony. Jakby to było na wiosnę, to kabrio jak znalazł.

Kursy walut

  • USD 3.975zł -0.05%
  • GBP 5.0198zł 0.11%
  • EUR 4.3542zł -0%
  • CHF 4.5175zł 0.12%

Polub nas