690 680 960

Mercedes uderzył w drzewo. Interweniował śmigłowiec LPR (zdjęcia)

W środę po południu w miejscowości Hołowno doszło do poważnego wypadku drogowego. Poszkodowanego kierowcę przetransportowano do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do zdarzenia doszło w środę przed godziną 13 w miejscowości Hołowno w powiecie parczewskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku na drodze powiatowej. Z przekazanych informacji wynikało, że auto osobowe uderzyło w drzewo. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego, policja, a także śmigłowiec LPR.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że 74-letni mieszkaniec powiatu parczewskiego kierując samochodem marki Mercedes z nieustalonych przyczyn zjechał do przydrożnego rowu. Tam pojazd uderzył w drzewo. Z uwagi na odniesione obrażenia kierujący autem został przetransportowany do szpitala śmigłowcem LPR. Mężczyzna podróżował sam.

Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce wypadku i wykonują czynności procesowe. Na miejscu zdarzenia ruch odbywa się wahadłowo. Sprawą wypadku zajmą się śledczy, którzy będą wyjaśniać wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

(fot. Policja Parczew)

Jeden komentarz

  1. Nic mu będzie, tylko trochu spłaszczony. Jakby to było na wiosnę, to kabrio jak znalazł.

Kursy walut

  • USD 4.4911zł -0.34%
  • GBP 5.4564zł 0.76%
  • EUR 4.6892zł 0.45%
  • CHF 4.758zł 0.34%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej