690 680 960

Mazda wbiła się w naczepę ciężarówki. Kierowcy nic się nie stało, na szczęście jechał sam (zdjęcia)

Sporo szczęścia miał kierowca mazdy, który przed południem w Lublinie zderzył się z naczepą ciężarówki. Nie odniósł w zdarzeniu żadnych obrażeń ciała. Ratownicy są pewni, że gdyby w aucie znajdował się pasażer, zdarzenie mogłoby skończyć się tragicznie w skutkach.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 9:40 na ul. Metalurgicznej w Lublinie. Na wysokości dawnego Ursusa zderzyły się dwa samochody: osobowy z ciężarowym. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, oba pojazdy jechały drogą serwisową w kierunku centrum. Wykonywał manewr skrętu w prawo, do pobliskich magazynów. Po chwili w tył naczepy ciągnika siodłowego z impetem wjechał kierowca mazdy.

Podróżujące pojazdami osoby nie odniosły obrażeń ciała. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia. Nie ma już utrudnień w ruchu.

(fot. lublin112)

18 komentarzy

  1. To wina kierowcy ciężarówki ,po prostu za wolno skręcał

  2. Szkoda mazdy, fajny sprzęt, szkoda tylko że rdza prędzej pożera te samochody niż się zdążą popsuć. Czemu dziś takich niezawodnych aut się nie produkuje…

Kursy walut

  • USD 4.3354zł 0.21%
  • GBP 5.369zł 0.8%
  • EUR 4.7239zł 0.34%
  • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas