Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Matka z 3 promilami opiekowała się 2,5 miesięcznym dzieckiem

Nieodpowiedzialność rodziców niekiedy przekracza wszelkie granice. W Lublinie kompletnie pijana matka opiekowała się 2,5 miesięcznym dzieckiem.

W nocy z soboty na niedzielę mieszkańcy jednego z bloków w Lublinie powiadomili policję o awanturze domowej. Sąsiedzi zaniepokoił przede wszystkim ciągły płacz malutkiego dziecka oraz odgłosy awantury jakie dobiegały zza ściany. Gdy na miejsce przyjechał patrol policji, okazało się, że w mieszkaniu znajduje się że 31-letnia kobieta wraz ze swoim konkubentem oraz małe dziecko.

Oboje dorośli znajdowali się w stanie upojenia alkoholowego, matka dziecka miała prawie 3 promile alkoholu w organizmie i w takim stanie sprawowała opiekę nad swoim 2,5 miesięcznym dzieckiem. 31-latka została zatrzymana, zaś jej córeczkę ze względu na brak trzeźwej osoby, która by mogła się nią zaopiekować, przewieziono do szpitala. Lekarze nie stwierdzili obrażeń u dziecka.

Nieodpowiedzialna matka jeszcze dzisiaj usłyszy zarzuty narażenia dziecka na niebezpieczeństwo. O interwencji i jej przebiegu policjanci powiadomili także Sąd Rodzinny, który podejmie decyzję o dalszym losie dziecka. Do tego czasu pozostanie ono w szpitalu.

(fot. archiwum)
2014-01-06 10:52:37

Autor: redakcja

Jeden komentarz

  1. …wybuduje się kolejne domy dziecka, ale ani jednego obozu pracy dla winnych temu rodziców.
    W ten sposób koszty wychowania i utrzymania dzieci w naszym imieniu weźmie Skarb Państwa, a rodzice- moczymordy będą się bzykać i dostarczać następne dzieci do domów dziecka.